Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Чоловіка, який ухилявся від призиву за мобілізацією, судили в м.  Рубіжне
7 листопада 2016 року 11:08

 

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт стосовно мешканця міста Рубіжне, який ухилявся від призову за мобілізацією (ст. 336 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що засуджений С., відповідно до Указу Президента України № 15/2015 від 14.01.2015 «Про часткову мобілізацію» та Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» № 113-VIII від 15.01.2015», підпадає під дію вказаних законодавчих актів і 27.03.2015 військово – лікарською комісією Рубіжансько-Кремінського ОМВК був визнаний придатним до військової служби в Збройних силах України.

Так, йому було вручено повістку, в якій зазначено, що він зобов`язаний з`явитись до Рубіжансько-Кремінського ОМВК з речами для відправки у складі команди до військової частини, про що у мобілізаційному розпорядженні та в Журналі обліку вручення мобілізаційних розпоряджень призначенням військовозобов’язаним, зведених нарядів на поставку техніки та мобілізаційних розпоряджень керівникам підприємств постачальників техніки, на відправку до військової частини він поставив свій підпис, проте до теперішнього часу до Рубіжансько-Кремінського ОМВК останній не з`явився без поважної причини.

Усвідомлюючи суспільно – небезпечний  характер свого діяння, передбачаючи його суспільно – небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, умисно ухилився від призову на військову службу за мобілізацією, у вказаний йому термін до Рубіжансько-Кремінського ОМВК для відправки до військової частини, для проходження військової служби не з’явився.       

За вказане кримінальне правопорушення вироком Рубіжанського міського суду Луганської області особу С. засуджено до 2 років позбавлення волі с іспитовим терміном 1 рік.     

Нагадуємо,  що це вже не перший випадок ухилення від призову за мобілізацією в поточному році. У серпні за цією ж статтею вже засуджено особу до 2 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

Довідково: санкція ст. 336 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

 

Прокурор Рубіжанського  відділу

Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури                                          

Луганської області                                                                             С. Лашутін


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 919
візитів всього: 586341