Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Луганська обласна служба зайнятості підвела підсумки роботи за 9 місяців поточного року
3 листопада 2016 року 10:00

26 жовтня у смт. Біловодськ проведено підсумкову нараду за результатами роботи Луганської обласної служби зайнятості за 9 місяців поточного року за участю директорів базових центрів зайнятості, Центру професійно-технічної освіти ДСЗ та керівного складу Луганського обласного зайнятості.

Під час наради директор Луганського ОЦЗ Сергій Болотський зазначив, що на сьогодні важливим питанням є модернізація служби та впровадження різноманітних інноваційних проектів. «Луганська обласна служба зайнятості в кінці січня поточного року приєдналася до нових форм і методів роботи. Впровадження Регламенту стало своєчасним кроком у вирішенні багатьох завдань і, як показує практика, для нас успішним за багатьма показниками.», - С. Болотський.

За 9 місяців 2016 року кількість безробітних склала 21,1 тис. осіб, що на 2,7 тис. осіб менше аналогічного періоду 2015 року. За сприянням служби зайнятості роботу отримали - 10,8 тис. осіб. На обліку в Луганській обласній службі зайнятості у 2016 році перебували 231 безробітний із числа демобілізованих військовослужбовців із зони АТО. Працевлаштовано 61 учасник із зони АТО. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 4,5 тис. осіб, що на 8,5% більше минулорічного періоду. З компенсацією єдиного внеску роботодавцям працевлаштовано 155 безробітних. Позитивним є той факт, що майже половина з них відноситься до соціально вразливих категорій населення. З початку дії Постанови КМУ №505 з компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці працевлаштовано 53 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Проходили професійне навчання 2,7 тис. осіб, в тому числі - 96 внутрішньо переміщених осіб та 12 - учасників АТО. Підготовку та перепідготовку в ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» проходили 98 осіб за 4 ліцензованими професіями. З січня по вересень центри зайнятості області надали близько 157 тис. профорієнтаційних послуг, майже 71 тис. осіб з числа безробітних та осіб інших категорій.

На нараді обговорювалися питання реалізації Регламенту. Директори базових центрів зайнятості відмітили проблемні питання та надали особисті пропозиції відносно нововведень. Також були обговорені основні напрями роботи щодо нових підходів оцінки результативності роботи; намічені основні завдання щодо роботи з роботодавцями; проаналізована робота по організації профнавчання та за профорієнтаційним напрямком; окреслені основні напрями щодо використання кошторисних видатків.

Підводячи підсумки наради, керівник Луганської обласної служби поставив перед присутніми чіткі завдання:
 
-     підвищити рівень працевлаштування громадян, в першу чергу квотної категорії, учасників АТО, осіб, з обмеженими фізичними можливостями;
-     скоротити зростання пасивних форм матеріального забезпечення;
-     економно і раціонально використовувати кошти Фонду;
-     активізувати роботу в частині використання відео резюме при працевлаштуванні під замовлення роботодавців;
-     посилити персональну відповідальність адміністраторів залу і фахівців з працевлаштування в підборі підходящої роботи клієнтам служби зайнятості, відповідно до чинного законодавства тощо.

 

Для уточнюючої інформації звертатися до Луганського обласного центру зайнятості, відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи : (06452) 2-19-03

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1919
візитів всього: 585601