Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До Дня визволення України від фашистських загарбників Рубіжанської
28 жовтня 2016 року 12:13

28 жовтня вся Україна святкує річницю визволення України від фашистських загарбників. Війна, яка спіткала український народ, залишила за собою розруху, безліч людських жертв, проте український народ вистояв і переміг, здолав труднощі, здобув і виборов право на своє існування. До цієї знаменної дати в Рубіжанській центральній бібліотечній системі відбулися такі заходи.

20 жовтня, бібліотекарі БФ №2 для широкого кола користувачів провели героїко-патріотичну годину «Війна відгриміла та пам’ять жива». Вони розповіли присутнім про хід воєнних дій, які відбувались на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. Також працівники бібліотеки  підготували для учасників заходу огляд літератури «Твої герої Україно».

25 жовтня, центральна дитяча бібліотека провела для учнів 5-9 класів ЗОШ №10 годину історії «З тобою, рідна Україно, іду дорогами війни». Розпочалася вона з розповіді бібліотекаря Бєліцької М.В. у ході якої, присутні дізналися про героїчні сторінки з історії.  Цікавим доповненням стала відео-презентація «Шляхами  подвигу та слави». 

«Как в битве трудной и жестокой мы отстояли Родину свою» під такою назвою в приміщенні БФ №1 відбулася година пам’яті для широкого кола користувачів. Завідувач  бібліотеки Музиченко Я.А. розповіла присутнім про героїчні шляхи визволення української землі від фашистських загарбників, про подвиги українського народу на фронті і в тилу. На заході звучали вірші та пісні воєнних років.

27 жовтня, «Шляхами визволення України» – під такою назвою  була відкрита  історико-патріотична виставка-подорож на абонементі ЦМБ   для широкого кола користувачів, а 30 жовтня в читальному залі почне діяти святкова книжкова виставка «Этих дней не смолкнет слава». Учасники заходів матимуть змогу ознайомитися з виставками та  переглянути представлені документи, які розкривають історичну правду про переможні та трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних подій.

 

 

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 6
візитів сьогодні: 3001
візитів всього: 585906