Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбувся урок гордості «Є на світі наша слава рід козацький, величавий»
17 жовтня 2016 року 14:16

 

13 жовтня 2016 року бібліотечні працівники  бібліотеки – філії №1 підготували та за участю бібліотекаря ОШ №1  провели  для учнів 5 класу ОШ№1 урок гордості «Є на світі наша слава  рід козацький, величавий», присвячений Дню захисника Вітчизни та Дню українського козацтва, на якому був присутній депутат Рубіжанської міської ради  Олексій Андрійович Ємець .

Зав. БФ№ 1 Музиченко Я.А. та бібліотекар школи Медведєва С.М. познайомили учнів з історією, традиціями та звичаями козацтва.

Були проведені командні ігри. Учасники інтелектуально змагалися у вікторині «Козацька кмітливість», використовували прислів’я та приказки про козаків, складали розрізаний аркуш з текстом листа запорізьких козаків до турецького султану, малювали портрет курінного отаману.

Діти жваво відповідали, розмірковували командами, зіткнувшись зі складними завданнями.

Ведучі протягом заходу звертали увагу учнів до книжкової виставки літератури « Славних предків ми діти, будемо вірно Вітчизні служити», на якій були представлені книги з фонду бібліотеки – філії.

По закінченню журі підвело підсумки конкурсів, визнало переможців і курінь «Морозенко» отримав заохочувальні призи, а всі діти одержали солодощі, які люб’язно презентував  О. А. Ємець.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 3072
візитів всього: 585902