Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Місто святкує День захисника України.
13 жовтня 2016 року 11:15

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні свята - День захисника України, секретар Рубіжанської міської ради Соловйов В. І., голова ради ветеранів Негребецька Л. А. і заступник військового комісара з територіальної оборони Рубіжансько-Кремінського об’єднаного  військового комісаріату підполковник  Суханов В.В. поклали квіти до пам`ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї окремої механізованої бригади та до братських могил воїнів, полеглих на фронтах Другої світової війни.

В цей же день, в рамках виконання плану заходів з підготовки та відзначення в місті Дня захисника України затвердженого рішенням виконавчого комітету Рубіжанської міської ради №366 від 04.10.2016 «Про відзначення в місті Дня захисника України», о 12-00 в філії МКУ «Палац культури» (Південна частина міста) відбудеться урочистий захід  присвячений Дню захисника України за участю воїнів, які в даний час проходять службу в українській армії, учасники АТО, мешканці міста та учні навчальних закладів.

Захід передбачає привітання присутніх керівниками міста, вручення грамот виконавчого комітету Рубіжанської міської ради воїнам та учасникам АТО, концертну програму та демонстрацію документального фільму «Рейд».

Усі міські заклади приймають активну участь в святкуванні  Дня захисника України. В місті проходять спортивні заходи приурочені до свята захисників України, а учні шкіл приймають участь в патріотичній акції «Напиши листа захиснику України».

Докладніше інформація про проведені заходи буде додатково висвітлюватися на  сайті  Рубіжанської міської ради та в місцевих ЗМІ.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1800
візитів всього: 585119