Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Кубок України з автомодельного спорту
11 жовтня 2016 року 16:25

 

З 6 по 9 жовтня 2016 року у місті Миколаєві на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, відбулися Відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі). До участі у заході були запрошені команди позашкільних навчальних закладів України.

Програма заходу була дуже насиченою, відбулися змагання на особисто-командну першість у класах кордових автомоделей та  у якості експерименту проводилися старти моделей ТЕМП-1К та ТЕМП-2К у особистій першості.

Команда рубіжан у складі керівника гуртка «Автомоделювання» Комплексу позашкільної роботи Голубенко Ігора Анатолійовича та його вихованця Савченко Віктора були єдиними представниками з Луганської області. Незважаючи на надзвичайно складні вимоги до проведення змагань, наш вихованець став переможцем у класі АМ-2 та у класі Е-1К, друге місце – у класі Е-2К. Та це ще не весь перелік нагород, у заліку обласних команд вдалося вибороти почесне третє місце. Ми  пишаємося досягненнями наших вихованців і бажаємо їм не зупинятися і здобувати нові перемоги.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1929
візитів всього: 585603