Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Як я уявляю свої права і обов’язки»
11 жовтня 2016 року 11:04

 

6 жовтня 2016 року в центральній міській бібліотеці відбулася діагностична бесіда «Як я уявляю свої права і обов’язки». На чергове заняття юридичного факультету («ЮФ») в 10-Б класі СШ№10 (класний керівник Зозуля Ірина Сергіївна) бібліотечні працівники абонементу центральної міської бібліотеки запросили директора Рубіжанського бюро безоплатної правової допомоги Севостьянову Ольгу Михайлівну та головного фахівця цього закладу Рассказову Анастасію Сергіївну.

Юристи в спілкуванні з учнями відмітили, що майбутнє нашої країни залежить і від підростаючого покоління, і тому права і обов’язки підлітків є національним пріоритетом. В діагностичній бесіді «Як я уявляю свої права і обов’язки» ведучі фахівці розкрили теми «Громадянське право», «Адміністративне право», «Кримінальне право», провели груповий аналіз одержаної присутніми правової інформації, індивідуальний і колективний розбір різних ситуацій.

Актуальний діалог зі старшокласниками визначив їх пізнання в галузі права, кожен учень одержав інформаційний тематичний буклет «Безоплатна правова допомога». Захід доповнив коментований відкритий перегляд літератури «Подорож країною Закону, Права і Моралі».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 974
візитів всього: 586353