Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В місті Рубіжне проведена акція «Гілочка сердець»
3 жовтня 2016 року 10:07

 

29 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього дня серця за ініціативою Всесвітньої федерації серця в місті Рубіжне проведена акція «Гілочка сердець».

З самого ранку в приміщені Центральної міської аптеки № 47 по вулиці Володимирській, 51 мешканці міста мали можливість виміряти свій артеріальний тиск та отримати кваліфіковану консультацію лікаря загальної практики.

Особлива увага медичними працівниками приділялась питанням профілактики серцево-судинних захворювань через зміни у способі життя: раціональне харчування, повна відмова від куріння, достатня фізична активність тощо. Відвідувачі Акції дізнавались про ранні ознаки інсульту мозку та інфаркту міокарда, перші дії у цих критичних станах до прибуття «швидкої допомоги». Роздані друковані інформаційні матеріали дали змогу закріпити отриманні знання та ще більше дізнатися про фактори ризику та методи запобігання виникнення серцево-судинних хвороб.

Задоволені люди виходили з аптеки переконані в тому, що на винекнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати. Тільки від особистого ставлення до власного здоров’я залежить успіх у запобіганні, лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань та їх ускладнень!

Бережіть своє серце!!!

 

Алла Родіонова заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

КУ ОЗ «Центр ПМСД» Рубіжанської міської ради                      


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1782
візитів всього: 585117