Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Нові перемоги туристів
26 вересня 2016 року 09:20

 

Своє професійне свято туристи традиційно відзначають проведенням змагань. Тому напередодні Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організував проведення XV відкритих міських змагань з туризму «Кубок Шаповалова М.М.».

Спортивний туризм користується великою популярністю серед дітей та молоді. В заході взяли участь близько 200 учасників з 19 команд загальноосвітніх навчальних закладів, Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та державного медичного університету.

Змагання проходили на мальовничому березі озера Пісочне. Старші гуртківці разом з керівниками виїхали на місце напередодні, щоб підготувати трасу. І вкотре туристи довели, що не на словах турбуються про природу рідного краю. Бо діти не лише завжди залишають після себе чисту територію, а  й ретельно прибрали пляжну зону від сміття, залишеного містянами після відпочинку.

Змагання почалися урочистим відкриттям. До дітей звернулися зі словами привітання та побажання перемог директор РМЦТКСЕУМ Тарасенко О.В.  та депутат Рубіжанської міської ради Ємець О.А.  

Учасники повинні були подолати 7 туристських етапів, проходження яких потребувало певної фізичної підготовки. А також продемонструвати вміння правильно в'язати туристські вузли, швидко розпалювати багаття та встановлювати намет та влучно метати рятувальний кінець Олександрова. І хоч на погляд дорослих траса виглядала складною, діти вміло  справилися з нею.

Боротьба за призові місця була дуже гострою, адже вирішальними виявилися долі секунд. В результаті призерами та переможцями у молодшій віковій групі стали команди ЗШ № 4, СШ № 7 та Центру  туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, у старшій – Центру туризму, КНВК «Школа-дитячий садок» та ЗШ № 4. У загальному заліку переможцями та володарями перехідного Кубку стала команда ЗШ № 4, а команди Центру та КНВК посіли відповідно ІІ та ІІІ призові місця.

Слід зазначити, що вихованці нашого Центру показали неабияку майстерність та вправність, злагодженість та вміння працювати у команді. Адже діти спочатку виступали за шкільні команди, а потім відстоювали честь позашкільного закладу. І це – результат спільної наполегливої праці педагогів та гуртківців.

Дякуємо начальнику відділу молоді та спорту Рубіжанської міської ради Сидорчук В.П. та спеціалісту Ступніковій С.О. за дипломи та медалі, які отримали призери та переможці змагань.

Окрема подяка депутату Рубіжанської міської ради Олексію Ємцю. Далеко не всі дорослі витрачають свій вихідний день на дітей. А Олексій  Андрійович особисто був присутній на нашому заході та  вкотре прийшов на допомогу з транспортом та вивозом спорядження. А ще він подарував команді суддів такі необхідні туристам казани.

Завжди почуваєш себе впевненіше, коли є надійна охорона. Про нашу безпеку та спокій потурбувалися інспектори Рубіжанського ВП ГУНП старший лейтенант поліції Білак О.В. та старший лейтенант поліції Тачка І.Є. Висловлюємо їм щиру подяку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 16396
візитів всього: 606854