Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Зустріч в професійному ліцею
15 грудня 2011 року 09:44

 

Спеціалісти Рубіжанського міського центру зайнятості ведуть велику інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнівською молоддю в різних напрямках: профорієнтація, регіональний ринок праці й його вимоги; техніка пошуку роботи для молодого спеціаліста, перше робоче місце – презентація особистості, запобігання протидії торгівлі людьми.

Останнє, унаслідок важкої економічної ситуації в Україні, значного дефіциту робочих місць на ринку праці, низького рівня оплати праці, потребує підвищеної уваги рівня поінформованості учнівської молоді з проблем торгівлі людьми.

Так, в Рубіжанському професійному ліцеї для учнівської молоді І курсу відбулася виховна година, на якій головний спеціаліст Рубіжанського міського центру зайнятості Денисенко Ірина Володимирівна провела семінар з елементами тренінгу « Робота за кордоном. Як не потрапити в рабство».

Завдяки зустрічі студенти не тільки підвищили рівень поінформованості, а й усвідомили гостроту проблеми торгівлі людьми. На далі заплановано низку заходів просвітницької діяльності щодо проблеми торгівлі людьми.
           
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1003
візитів всього: 585051