Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Свято сім’ї в південній частині міста.
21 вересня 2016 року 13:01

 

Цикл заходів в південній частині міста  цьому році був дуже насичений.  Розпочався він в сквері  16 вересня дитячою програмою. Ляльки-велетні  проводили естафети,  ігри, працювала творча майстерня.  
О 16 годині  розпочався концерт студії  гри на  гітарі «Позитив». Цей був маленький  звіт учасників колективу про  літню роботу. Найулюбленіші пісні діти із задоволенням представляли  глядачам.  Одразу після  концерту гітаристів  розпочався   концерт  вокальних ансамблів   «Зоряночка»   і «Травень» ( керівник – В.Лебідь).  Проникливі пісні під  супровід  баяну не залишили  жодного глядача   байдужим.      Пісні  і  танці у виконанні  солістів Філії та  запрошених вокалістів  змінювались виступами гостей свята – заступника голови Луганської обласної адміністрації – Ю.Ю. Клименка,  міського голови – С.І.Хортіва,   з щирими вітаннями звернулися до глядачів генеральний директор ООО НПП «Зоря» - О.І.Чєрнєцов,  директора хім. підприємств – В.В. Барабаш,  А.В.Жарков,    директор ООО «Зоря-Сервіс-Плюс» - О.Г.Мамаєв, голова  профспілки хімічних заводів – О.В.Трофіменко та директор РПХТЛ – І.С.Гаврилюк.  Кращі працівники підприємства були нагороджені  цінними подарунками.  
    Концертна програма   вийшла дуже яскравою – українські пісні  змінялися   сучасним  репертуаром. Взагалі,   творчий колектив філії   прагнув догодити  глядачам різного віку і  у  відповідь  глядачі, натхненні концертними номерами, щиро й тепло вітали учасників святкової програми  оплесками. 
Наступного дня в суботу 17 вересня на площі біля філії МКУ «Палац Культури»  з самого ранку  звучала музика і  щирі вітання  людям, які   прийшли на  «Веселий  Ярмарок», підприємці, які  привезли  цього дня  свій товар – отримали масу задоволення як від  покупців, так і від цікавої програми і взагалі від щирої атмосфери, з якою їх зустрічав творчий колектив Філії МКУ «Палац культури».
Пізніше – увечері   святкова програма   продовжувалася на зеленому майданчику у сквері.    Дитяча спортивна  школа «Зеніт»  вражала  глядачів своїми  показовими виступами секцій. Особливо  сподобалися всім присутнім бойові мистецтва.   Згодом  розпочався  традиційний конкурс домашніх тварин в костюмах.    Діти  із задоволенням приносили  своїх  тваринок, одягали на них костюми, знайомились з іншими учасниками, але переможцем став один найкращій -   сибірська хаскі Кронос, який   підкорив серця глядачів.  Наприкінці суботнього вечора  пройшла концертно-розважальна програма «Зоря збирає друзів» - це був виступ педагогічного складу та дітей, які провели  це літо в  таборі «Зоря».  Дійсно,  «Зоря» зібрала дуже багато друзів, і  не дивлячись на  досить прохолодну погоду,  глядачі  з радістю приймали участь у   масових іграх,  зустрічали щирими оплесками кожен  номер  самодіяльності.
В завершенні   циклу заходів до Дня Сім’ї   творчий колектив філії МКУ «Палац Культури» в неділю 18 вересня  зібрав  глядачів на  театралізовану дитячу програму «Осінні мелодії». Свято вийшло  шумним, веселим, і навіть  батькам, присутнім на майданчику, не в змозі було всидіти і вони разом з дітьми гралися, танцювали і з інтересом дивились казкове дійство.
Взагалі, всі  заходи, проведені  в південній частині міста залишили глядачам тільки  позитивні емоції .    


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 5
візитів сьогодні: 16454
візитів всього: 606874