Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжне відсвяткувало 36-й День сім’ї.
20 вересня 2016 року 17:02

17 вересня Рубіжне відсвяткувало 36-й День сім’ї. Свято було відкрито  міським головою Хортівим С.І. та секретарем міської ради Соловйовим В.І. у сквері біля виконкому Рубіжанської міської ради. На відкритті  міський голова  та секретар міської ради  привітали   «золотих» ювілярів міста з ювілейними датами подружнього життя та вручили цінні подарунки сім’ям Духіних  Олексія  Кузьмича і  Анни Михайлівни та Новікових Василя Івановича і Марії Олексіївни.

Вже багато років на святі Сім’ї займає особливе почесне місце, ставши традиційною, виставка народної творчості.

 КЗ «Міський музей» (кер. О.М. Старікова)  доклав максимальних зусиль, зібравши  більш 240 учасників на «Місто майстрів-2016», щоб рубіжани і гості міста мали змогу в повній мірі насолодитися роботами не тільки талановитих  рубіжан, але й майстрів з м. Сєвєвродонецька – клуби «Червона ниточка» (кер. Бєлянська В.М.), «Натхнення» (кер. Толстопятенко Є.П.), м. Лисичанськ - клуб «Райдуга талантів» (кер. Фролова Т.А.), м. Кремінна – творче об’єднання «Скарбниця талантів» (кер. Гарькава  Л. О).

На честь свята керівництво  міста привітало  наших умільців в особі  керівників  рубіжанських клубів «Золоте коло» (Міський музей) Ольга Ліхачова, «Зустріч» (Терцентр) Галина Малкова, «Сударушки» (МКУ «Палац культури») Лідія Третьякова, «Веселка» Вікторія Маслова. Грамоти від виконавчого комітету Рубіжанської міської ради вручали міський голова С.І.Хортів та секретар Рубіжанської міської ради В.І. Соловйов. Всі учасники  виставки були нагороджені  пам’ятними дипломами.

Кількість відвідувачів «Міста майстрів – 2016» ще раз підтвердила – виставка користується успіхом і дає можливість розкритися талантам наших самодіяльних майстрів.

На цьому ж майданчику Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (Тарасенко О.В.) організував роботу туристичного майданчику, який зібрав велику кількість юних рубіжан. Всі бажаючі мали змогу продемонструвати вміння переправлятися за допомогою «ліан», долати уявні перешкоди за допомогою навісної переправи, маятнику. Особливий захват у дітей викликав етап «метелик», проходження якого потребувало певної вправності та спритності.

На майданчику панувала атмосфера товариства та взаємодопомоги. В ролі наставників та суддів виступили старші вихованці, які терпляче та наполегливо допомагали новачкам справлятися з незвичними та, на перший погляд, складними перешкодами.

О 13.00 год. рубіжан чекав традиційний захід - виставка домашніх улюбленців "Пес-шоу", організований ГО "Притулок для тварин" (О. Сичова). Тут можна було побачити різні породи кішок: персидські, британські, сфінксів  та показові виступи  любителів собак.  На захід також завітали міський голова та секретар Рубіжанської міської ради, які привітали учасників заходу та вручили спонсорам  Грамоти виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за підтримку в організації та проведенні заходу (Дериглаз О., Чайковський  Д., Снігирь О.,  Чапов К., Новікова О.).

З 13.00 год.  розпочалась   інтерактивна дитяча ігрова програма «Щаслива дитина – щаслива родина», яка відбулась на відкритому сценічному майданчику перед МКУ «Палац культури». Протягом всього заходу діти разом з казковими героями брали участь у масових іграх, веселих конкурсах. В цей  святковий день без подарунків ніхто не залишився. Кожного учасника ігрової програми нагородили пам'ятними подарунками та призами. В гостях у хлопців побували талановиті учасники колективів міського ДК а саме: кухарчуки зі Студії естрадної пісні і танцю «Модус», курчата з Зразкового ансамблю танцю «Орлятко»,  хлопці з вокально-хореографічного ансамблю «Ладоньки»,  жонглер з циркової студії «Кристал».У фіналі заходу казкові герої запросили всіх хлопців на танець дружби.

О 14.00 год. естафету позитиву передали найпопулярнішій і музичній, всіма улюбленій дітьми та дорослими шоу-грі караоке. У пісенному змаганні взяли участь любителі вокальної майстерності - це маленькі виконавці та сімейні дуети. У цей святковий день кожен маленький учасник зміг продемонструвати свій вокальний талант. Оцінювати майстерність виконання довелося компетентному журі – рубіжанському глядачеві. З бурхливим оплескам у  змаганні були визначені переможці, які отримали пам'ятні подарунки. Інших учасників караоке нагородили заохочувальними призами.

Виставка - ярмарок «Осінь врожайна» відкрилася веселими скоморохами і атмосферою українського побуту.  Протягом всього заходу діти і дорослі брали активну участь у кулінарних конкурсах, міні-вікторинах, у веселих естафетах, співали і танцювали. Подарунком для глядачів став  виступ Народного хору народної пісні (кер. Геннадій Васильєв) та Циркової студії «Кристал» (кер. Олександр Ляпаєв). Кожен учасник сімейних змагань отримав  пам'ятний приз.

О 15.00 біля Палацу Культури Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом і колективи  загальноосвітніх  шкіл організували  свято морозива, яке подарувало усім присутнім «смачний настрій».

Глядачі разом з повелителькою країни холоду  вирушили в  подорож країнами світу, аби дізналися де і коли вперше з’явилося морозиво. За правильні відповіді учасники отримували фішки, які згодом обмінювали на морозиво торгівельної фірми «Рудь».

Щоб настрій залишався ванільно-полуничним на свято завітали вихованці вокально-хореографічного ансамблю «Вітамін» (кер. І.О. Бахмет та О. С. Ханенко) з танцювальними композиціями «Рок-н-рол» та «Чунга-чанга». Пісню про морозиво глядачам подарувала солістка Зразкового вокального ансамблю «Камертон» Мона Гате.

О 17.00  відбувся фестиваль молодіжної творчості «Art fest”, який організував відділ молоді та спорту (Сидорчук В.П.).  Девіз фестивалю проголосили ведучі: «Через всебічний розвиток особистості – до успіху». Його численних учасників та гостей об'єднала енергія молодості, радість творчості і, звичайно, велика творча сила мистецтва! Учасники, а це була студентська та учнівська молодь з Інституту хімічних технологій, Рубіжанського професійного хіміко – технологічного ліцею, Рубіжанського політехнічного коледжу, Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму, Первомайського індустріально-педагогічного технікуму, а також старшокласники шкіл міста, які представляли СШ № 2 та дитячу школу мистецтв, продемонстрували свою творчість за різними напрямками: естрадний спів, сучасний танець, перукарське і образотворче мистецтво, хіп-хоп, бажаючі додати оригінальності своїй зовнішності змогли на собі випробувати face art і менді.

Глядачі бурхливими оплесками підтримували виступи молоді. Учні РПХТЛ показали майстер-клас з плетіння кос всім бажаючим. Бурю захоплення викликали «живі скульптури» (РІПТ) і ростові ляльки (РПК), сфотографуватися з якими не побажав тільки ледачий. За підсумками фестивалю його учасники - креативна і талановита молодь - за свої чудові виступи отримали в подарунок -торти.

Вже третій фестиваль на відкритому майданчику показав, наскільки важливо для молоді мати можливість заявити про себе, продемонструвати свої вміння та навички..

У місті  вперше відбулася хода у вишиванках  «Україна вишивана», яка розпочалась о 17.30 та прямувала по пр. Переможців.   Метою ходи у вишиванках було привернути увагу мешканців міста до рідної культури, показати, що вишиванка  - це не тільки традиції, успадковані від предків, а й актуальний, зручний та сучасний одяг. В цілому в ході взяли участь  біля 600 учасників, це учні шкіл, вчителі, позашкільні заклади освіти та заклади культури,   місцева громадськість та патріоти нашого міста.  Грандіозна акція була організована  спільно МКУ «Палац культури» (Бережна Г.В.) та Комплексом позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом (Набока Т.С.).    

  Яскравою подією свята стали  «Богатирські ігри». Дев'ять атлетів з чотирьох міст Луганської області продемонстрували свою богатирську силу на етапі Кубка міста Рубіжне з силового екстриму "ЛІГА АМАТОРІВ" 2016 року.

За традицією, змагання пройшли на відкритому майданчику міського Палацу культури, де всі бажаючі змогли з азартом вболівати за улюблених спортсменів. Учасники пройшли ряд випробувань, які для звичайної людини здаються просто неймовірними. За підсумками кожного завдання силачу нараховувалися бали, які визначали їх місце в турнірній таблиці.

Рубіжне представили п'ять спортсменів — Лівих В., Сидорук С., Коваленко В., Наметів О. і Тішаков О. Їх суперниками стали спортсмени з Сєвєродонецька: Рябухін М. і Зябин С., спортсмен з Кремінної - Савостьянов В. і атлет, який представляв місто Сватове - Ріпа Є. При цьому наймолодшому стронгмену Коваленко В. виповнилося лише 18 років, а найстаршому Савостьянову В. - 35 років. Так що вікових обмежень в цьому виді спорту, як показала практика, немає, головне бути готовим до підняття тягарів і їх перенесення на різні відстані.

Трійку лідерів Кубка міста Рубіжне серед аматорів очолив кремінянин Савостьянов В., другим став спортсмен з міста Рубіжне - Тішаков О., замкнув тріо переможців - Рябухін М. з Сєвєродонецька.

Нагородження атлетів проводили почесні гості заходу: міський голова С. І. Хортів,  народний депутат України С. В. Дунаєв, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Р.В. Косинський. Всі спортсмени були відзначені пам'ятними медалями, кубками та призами.

По закінченні змагань Олександр Дубовий (голова федерації силових видів спорту Луганської області) вручив пам'ятний дарунок міському голові С. Хортіву, висловивши подяку за підтримку та розвиток спорту та молодіжного руху в місті Рубіжне. ФСВС Луганської області сподівається, що цей проект поклав початок плідної та тривалої співпраці щодо проведення подібних заходів у нашому місті.

О 19.00 на головній сцені міста відбулося урочисте  привітання та нагородження керівництвом  міста та області жителів рубіжного. На святі були присутні: міський голова Хортів С.І., народний депутат України, голова обласної партійної організації  «Опозиційний блок України» Дунаєв С. В., заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Косинський Р. В..  Відзнакою Президента України ювілейною медаллю "25 років незалежності України" була нагороджена Кулішова І. О.  - завідувач відділення Рубіжанської центральної міської лікарні, Листом подяки обласної державної адміністрації нагороджений Сілаков О. П. - директор КСТП Рубіжнетеплокомуненерго»

На сцені також  пройшла церемонія нагородження переможців відкритого міського фестивалю – конкурсу «Таланти твої, Рубіжне» який проходив в рамках міського свята День Родини вперше. Організаторами свята виступив БФ «Кришталеве джерело» (засновники фонду народні депутати України Юрій Бойко і Юлій Іоффе) і міський Палац культури (директор Бережна А. В.). Близько 150 осіб взяло участь у фестивалі. Почесна місія для нагородження була надана міському голові Хортіву С. І. та помічнику народного депутата України Ю. Я. Іоффе Черненко С. О. Від БФ «Кришталеве джерело» кожному учаснику було вручено грошову премію та Диплом учасника фестивалю. У фестивалі-конкурсі брали участь і сім'ї, а саме: сім'я Бондарчук Олександр (батько) і Бондарчук Ірина (дочка), сім'я Кучеренко Ольга (мама) і син Кучеренко Володимир і сім'я Жолинських Олександр і Олександра. Від виконкому Рубіжанської міської ради  міським головою сім'ям були вручені цінні подарунки та грамоти. Лист Подяки за проведення  міського фестивалю-конкурсу «Таланти твої, Рубіжне» отримав колектив МКУ «Палац культури» (Бережна Г.В.).

Закінчилось свято концертною програмою колективів  ансамблю пісні і танцю «Патруль» Луганської обласної філармонії  (м. Сєвєродонецьк)    та рок-групи «Оксамит» (м. Лисичанськ)

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 28
візитів сьогодні: 16433
візитів всього: 606863