Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Уроками реального трудового життя» було охоплено майже 5 тисяч учнів
15 вересня 2016 року 15:52

 

Традиційно на початку навчального року Луганська обласна служба зайнятості проводить низку заходів для учнівської молоді. І цей рік не став виключенням. Виїзні акції, свята «Першого дзвоника», «Уроки реального життя», дні відкритих дверей, всі ці профорієнтаційні заходи направлені на те, щоб допомогти сформувати реальний погляд на свідомий вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та потреб на ринку праці.

«Уроки реального трудового життя» було проведено з випускниками шкіл в усіх куточках Луганської області. Ці уроки проходили у формі невимушеної розмови із показом відео презентацій та відео роликів. Фахівці служби зайнятості проводили вікторини та експрес-діагностування з метою виявлення професійних навичок. Розглядалися питання ролі особистості у побудові власного життя, учням розповідали про формулу усвідомленого вибору професії «хочу-можу-треба». Особлива увага приділялась складовій «треба» як фундаменту для майбутнього працевлаштування. Найбільш цікавим стала презентація професій, які будуть актуальними на ринку праці у найближчому майбутньому, а саме: урбаніст-еколог, будівельник «розумних» доріг, менеджер краудфандінговиг та краудінвестінгових платформ, молекулярний дієтолог, проектувальник медичних роботів. Спеціалісти служби зайнятості намагалися створити атмосферу щирості.

Загалом по всій Луганській області було проведено 70 профорієнтаційних заходів, в яких взяло участь майже 5 тисяч учнів.

Для уточнюючої інформації звертатися до Луганського обласного центру зайнятості, 

відділ організації профорієнтації :  (06452) 2-19-05


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 10
переглядів: 9
візитів сьогодні: 3207
візитів всього: 598846