Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Луганська обласна служба зайнятості підвела підсумки літньої профорієнтаційної кампанії
9 вересня 2016 року 13:55

 

Луганська обласна служба зайнятості влітку проводила активну профорієнтаційну роботу зі школярами з метою орієнтації молоді на здобуття робітничих професій, їх популяризації та допомоги у професійному самовизначенні. Організація профорієнтаційної діяльності в літніх таборах - одна з найцікавіших і творчих форм роботи з учнями.

Спеціалісти служби зайнятості в ігровій формі знайомили дітей з робітничими професіями, умовами праці, перспективами працевлаштування та потребами на ринку праці. Також усі бажаючі мали змогу оцінити свої професійні нахили за допомогою профорієнтаційних тестів, за результатами яких, кожен отримав практичні та методичні рекомендації щодо майбутнього вибору професії. Інтерактивні заходи для вихованців таборів проходили у вигляді подорожі в країну професій. Беручи участь в різних конкурсах, діти отримували інформацію про світ професій, «приміряючи» ту чи іншу на себе.

Команди яскраво презентували «замок своєї мрії», використовуючи свій досвід і уявлення про самореалізацію та успішність в житті.
Учні 8-9 класів вже більш детальніше замислюються про майбутню професію, тому з ними проводилася  дискусія «Професія за покликанням», яка допомогла сформулювати їх загальну готовність до професійного самовизначення та розкрити професійні схильності. А міні-тренінг «Моделюємо своє майбутнє» виявив можливості кожної людини в досягненні мети шляхом обраної, омріяної професії.

Загалом за літній період у 45 молодіжних оздоровчих закладах Луганської області було проведено 52 заходи. Це були і презентації професій, і профорієнтаційні уроки, і професіографічні екскурсії, і інтерактивні заходи змагально-мотиваційного та інтелектуально-ігрового характеру. Усього було надано 2695 профорієнтаційних послуг - 2539 учням загальноосвітніх закладів області.
 
Для уточнюючої інформації звертатися до Луганського обласного центру зайнятості,  
відділ організації профорієнтації :  (06452) 2-19-05


 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 7
візитів сьогодні: 16779
візитів всього: 606925