Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Шановні підприємці!
2 вересня 2016 року 15:32

 

Щиро вітаємо Вас з професійним святом — Днем підприємця України. Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку та зростання добробуту її громадян. Підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання   рідного міста.
У цей день  ми  вітаємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на  себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет  країни.
Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті суспільства, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій.
Тож,  дозвольте, дорогі друзі,  у цей святковий день, від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість,  високі досягнення та побажати всім Вам натхнення, вдалих угод  і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам!

З повагою, міський голова С.І.Хортів
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1167
візитів всього: 585664