Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного
2 вересня 2016 року 09:06

З метою покращення співпраці з найбільшими та найуспішнішими роботодавцями області, для забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, сприяння створенню нових робочих місць та збереженню вже існуючих, привернення уваги керівників підприємств до забезпечення гідних умов праці та  заробітної плати найманих працівників, Луганська обласна служба зайнятості долучилася до участі в проведенні заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного».

Під час однієї з презентацій роботодавця, яка пройшла в Кремінському районному центрі зайнятості,  за сприянням служби зайнятості 5 безробітних було працевлаштовано на новостворене Товариство з обмеженою відповідальністю «Лугекоенерго» за професіями – «бухгалтер», «механік», «водій», «сторож» та «підсобний робітник».

Також в рамках заходу керівництвом Луганського обласного центру зайнятості відвідано найбільше хімічне підприємство регіону Приватне акціонерне товариство «Сєвєродонецьке обˊєднання Азот» (м. Сєвєродонецьк), яке входить до крупного українського хімічного холдінгу OSTCHEM, та Товариство з додатковою відповідальністю «Лисичанський желатиновий завод». На зустрічах були обговорені шляхи взаємодії роботодавця зі службою зайнятості, можливості професійного навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації, спільні профорієнтаційні заходи для молоді, обговорені  питання взаємодії щодо укомплектування підприємств персоналом, стажування безробітних, організації тимчасових робіт.  

Усього для привернення уваги до проблем ринку праці та можливостей центрів зайнятості  стосовно покращення його стану було  організовано та проведено 8 Круглих столів з роботодавцями, 5 «Днів відкритих дверей», організовано 11 «Днів роботодавця», міні-ярмарки та  ярмарки вакансій, семінари, презентації роботодавців. Протягом серпня 2016 року керівниками та фахівцями базових  центрів зайнятості відвідано 75 підприємств регіону. Загалом в заходах взяли участь 564 роботодавця, які є найбільшими та найуспішнішими для кожного міста або району.

 

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Луганського обласного центру зайнятості: (06452) 2-19-03


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 16564
візитів всього: 606858