Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників
30 серпня 2016 року 16:12

 

 

 

30 серпня в спеціалізованій школі № 10 відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників. В роботі заходу взяли участь міський голова С. І. Хортів, заступник міського голови Л. Р. Сидоренкова, начальник управління охорони здоровʼя, голова постійної депутатської комісії з соціальних питань Рубіжанської міської ради  М. Ф. Прокопенко та голова ради ветеранів Л. А. Негребецька.

Міський голова привітав учасників конференції, окреслив шляхи співпраці органів місцевої влади з управлінням освіти, побажав педагогам плідної творчої праці в наступному навчальному році.

Начальник управління освіти О. В. Обаполенко в своїй доповіді підбила підсумки роботи за минулий навчальний рік, визначила пріоритети та стратегічні завдання розвитку системи освіти міста. Зокрема, вона визначила, що майбутнє України визначається рівнем освіченості її найменших громадян. Знання та уміння, набуті в дитинстві, - це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Начальник управління освіти підкреслила, що до внутрішніх чинників реформування освіти передусім слід віднести стратегічну потребу формування нової, патріотично налаштованої особистості, здатної до сприйняття і творення продуктивних змін і нововведень в різних галузях економіки і суспільного життя.

Виступаючі представляли досвід роботи навчальних закладів, ставили питання і вносили пропозиції щодо оновлення і поліпшення навчально-виховного процесу.

Було також відзначено досягнення кращих педагогів. Медаллю «25 років незалежності України» нагороджено Гриньову Наталію Володимирівну, вчителя історії  Рубіжанської  спеціалізованої школи I-III ступенів №10.  За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та активну участь в організації та методичному забезпеченні допомоги постраждалим внаслідок окупації Криму та бойових дій на Сході України Грамоту Національної академії педагогічних наук України отримала Обоянська Тетяна Сергіївна, практичний психолог  дошкільного навчального закладу (ясла- садок) №7 «Червона шапочка». Дипломи за заняте 1 місце в конкурсі «Панорама творчих уроків – 2016» за темою «Формування практичного мислення особистості у навчально - виховному процесі» отримали Вінюкова Оксана Володимирівна і Медведєва Лариса Василівна,  вчителі англійської мови   спеціалізованої I-III ступенів №2. За високий професіоналізм, сумлінну працю   та з нагоди  серпневої конференції педагогічних працівників 2016 року грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради та управління освіти були нагороджені кращі педагоги міста.

    

Всіх педагогів, учнів, батьків вітаємо з початком нового навчального року. Бажаємо міцного здоровʼя, плідного, творчого, цікавого навчально-виховного процесу.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 10
візитів сьогодні: 7890
візитів всього: 600369