Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Урочистості в День Державного Прапора України
23 серпня 2016 року 15:52

 

 

Сьогодні, 23 серпня 2016 року на  пл. Перемоги у м. Рубіжне  відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-річніці незалежності України. 
    - Ці два свята нерозривно пов'язані між собою, їх об'єднує пам'ять про цілі покоління наших предків, які прагнули до незалежності України, захищали і розвивали українську державність. Цей день ще й нагадування про те, яку відповідальність ми несемо перед майбутніми поколіннями та історією – підкреслив в своєму виступі секретар міської ради Соловйов В.І.
    Жителів та гостей міста з державними святами також привітали т.в.о. військового комісара Рубіжансько-Кремінського об’єднаного військового комісаріату Сергій Гаджиєв, представник громади міста Рубіжне Олександр Плюта та Благочинний Рубіжанського церковного округу, намісник Свято-Іллінського чоловічого монастиря, настоятель Свято-Георгіївського Храму  Архімандрит Іоасаф.
    З нагоди Дня Незалежності України Соловйовим В.І. були вручені Грамоти та  Почесні грамоти виконавчого комітету Рубіжанської міської ради кращим працівникам установ та організацій міста.

Протягом усього заходу лунали патріотичні вірші та пісні, а урочистості  святу додавала велика кількість державної символіки


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1772
візитів всього: 585107