Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рушники об’єднують країни
23 серпня 2016 року 12:36

 

Минулого року вихованці Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді оголосили Всеукраїнську акцію «Рушник єднання». Тоді відгукнулися організації та небайдужі родини з багатьох куточків нашої країни. Завдяки єдності і розумінню важливості цієї доброї справи нам вдалося створити унікальну експозицію рушників, яку відвідала величезна кількість дітей, дорослих та гостей нашого міста. А також вперше в історії Рубіжного провести Рушникову ходу. Та діти і педагоги не зупинилися на досягнутому і намагаються створити Музей рушника, де будуть зібрані рушники з усіх областей України. 

Але акція вийшла за межі країни і стає міжнародною! Так, для доброї справи не існує кордонів. Першим на наше прохання про допомогу відгукнувся Сергій Кузан, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгресс». Під час ділової поїздки за кордон Сергій познайомився з дивовижною жінкою пані Симоною. Їй 85 років, вона бельгійка за походженням. Свого часу вийшла заміж за українця й емігрувала до Канади. Пані Симона спілкується виключно українською мовою і обожнює українську культуру. Її будинок прикрашає безліч ікон, рушників, серветок та інших виробів, вишитих власноруч. Їдея наших дітей їй дуже сподобалася, і вона люб’язно подарувала нашому Центру рушник власного виготовлення .

Дуже символічно, що перший рушник отримали від найпотужнішої української діаспори. Дякуємо Канаді, дякуємо пані Симоні! Але родина пані Симони виявилася дуже скромною і просила не називати її прізвище, вважаючи, що добро треба творити тихо. Завдяки оперативності Сергія рушник до Дня Незалежності потрапив у Рубіжне!  Тепер чекаємо на рушник з Німеччини та Польші. 
І ще одна приємна новина до свята: Спілка жінок України підтримала нашу ідею і вже долучилася до акції. Майстрині з Вінничини виготовили рушник, і днями ми зможемо отримати його. 

Тож запрошуємо і рубіжан не бути байдужими і підтримати акцію «Рушник єднання», а отже стати часткою великої історії маленького, але чудового міста. Хто готовий подарувати свій рушник для створення дитячого Музею рушника, чекаємо на вас у Центрі туризму і краєзнавства за адресою пр. Московський,12-а,тел. 7-63-13, 0662344269.

Створюємо історію разом!
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2936
візитів всього: 598844