Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Ощадбанк знизив ставки за «теплими» кредитами для ОСББ 
17 серпня 2016 року 10:04

Ощадбанк покращив умови кредитування ОСББ/ЖБК для впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. Зокрема, у рамках програми «Ощадний дім» знижено процентні ставки: відтепер для кредитів строком до 1 року ставка становить 21%, для кредитів строком більше 1 року – 21,5-22%.

Крім цього, отримати кредит відтепер легше, адже  банком значно спрощено вимоги до ОСББ, а саме:
•    передбачено можливість кредитування новостворених ОСББ без вимоги щодо діяльності не менше 6 місяців;
•    скасовано обов’язковий власний внесок;
•    зменшено кількість голосів співвласників для прийняття рішення для отримання кредиту до 2/3 голосів;
•    спрощено вимоги до пакету документів, необхідних для отримання кредиту.

«Все більше родин долучаються до програми «Ощадний дім», розуміючи, що утеплення будинку зараз – це значна економія в майбутньому. Перетворивши свій дім на енергоефективний, люди отримують теплі оселі й заощаджують кошти. Наприклад,  заміна вікон допоможе підвищити температуру в квартирі на 4-5 градусів, а утеплення фасаду та модернізація теплових пунктів забезпечать економію енергії до 50%. Враховуючи зростаючий інтерес людей до програми, ми вирішили зробити енергоефективні кредити ще більш доступними», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Нагадуємо, що в рамках програми «Ощадний дім» ОСББ може провести термомодернізацію будинку, значно заощадивши за рахунок державної підтримки. За «теплими» кредитами для ОСББ і ЖБК держава компенсує від 40 до 70 відсотків суми кредиту на придбання матеріалів і обладнання. Розмір відшкодування  залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії. Загалом ОСББ – позичальники Ощадбанку вже отримали 2,8 млн. грн. державної компенсації.

В багатьох областях діють місцеві програми підтримки тепломодернізації ОСББ, відтак кредити для них стають ще дешевшими. Зокрема, за нещодавно підписаним меморандумом між банком та Київською міською держадміністрацією передбачається додаткова компенсація в розмірі 30% від суми «теплого» кредиту для київських ОСББ. 

У рамках державної програми «Ощадний дім» з початку її дії  у 2015 році Ощадбанк надав об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків з різних міст України 147 «теплих» кредитів на загальну суму понад 7,7 млн. грн. Загалом свої житлові умови поліпшили власники 10 789 квартир.

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України),  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 9
візитів сьогодні: 3184
візитів всього: 598845