Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Табір Миру
5 липня 2016 року 08:49

 

З 15 по 28 червня 2016 року 18 юних рубіжн стали учасниками Табору Миру, розташованому у Лебединському районі Сумської області  на березі мальовничої річки Псел на території наметового табору «Сузір’я».  Відпочинок дітей було організовано  Сумською міською громадською організацією «Центр європейських ініціатив» за фінансової підтримки міжнародної миротворчої організації International ALERT. Партнери проекту: Управління молоді та спорту СОДА, Центр дозвілля молоді Сумської міської ради, Сумській обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму на території наметового табору «Сузір’я».

Табір Миру – програма, що має на меті просування культури миру та побудови простору для діалогу та розуміння між молоддю з різних регіонів України, створення атмосфери довіри і відкритої комунікації в поєднанні зі змістовним та цікавим літнім відпочинком.

Саме такими для наших дітей і стали 14 незабутніх днів. Програма була досить насиченою. Тренінги на тему «Конфлікт та шляхи вирішення конфлікту», «Права дитини», «Я – індивідуальність» проходили в ігровій та креативній формі,  тож нудьгувати не довелося нікому.

На довго запам’ятаються підліткам і різноманітні заходи, які проходили в таборі: «Квест-гра», «Пошук скарбів», «День Нептуна», «День закоханих», «Олімпійські ігри», «Веселі старти», «Лісове карооке», «Посвята в сузірчани», в яких вони могли проявити всі свої багатогранні таланти та вміння.

Незабутніми були пішохідні прогулянки навколишніми місцями, сплав  на байдарках, незвичні веселі руханки під час ранкової зарядки, пісні біля вечірнього вогнища. Та найголовніше – безліч нових друзів, з якими розлучалися зі сльозами на очах.

Враження дітей від перебування у таборі – найпозитивніші: «Сузір’я» в серці назавжди», «Дуже шкода, що ці два тижні так швидко пролетіли, а отримані емоції – незабутні», «Я буду сумувати за табором «Сузір’я», «З вожатими нам дуже пощастило! Вони – найкращі», «Велике спасибі вожатим, фізрукам, культорганізатору і всьому адмінскладу за чудові емоції».

Тож велика вдячність всім організаторам, педагогам та волонтерам Табору Миру за незабутній відпочинок наших дітей. Особлива подяка – координатору проекту – Оксані Мальченко. 

З нетерпінням чекаємо на нові веселі подорожі, знайомство з цікавими місцями та новими друзями.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 8
візитів сьогодні: 8864
візитів всього: 600451