Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Загальнодержавне свято України.
30 червня 2016 року 11:56

 

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. День Конституції - одне з найбільш «молодих» свят сучасної України. У цей день, ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях.

28 червня 2016 року мешканці та гості Рубіжного приєдналися до загальнодержавного святкування  20-ї річниці Конституції України.  В цей день, що об'єднує всіх патріотів Батьківщини, хто шанує його державні символи, героїчну історію, багатонаціональну культуру, вікові традиції і вірить в гідне майбутнє, на головній площі міста біля міського Палацу культури, пройшли святкові заходи. З 16.30 години проходив конкурс малюнка на асфальті  за заданою  темою «Я  - українець!». В конкурсі прийняли участь понад 30 дітей віком від 5 до 13 років. Усі переможці та учасники конкурсу були нагороджені призами та сувенірами які надав виконавчій комітет Рубіжанської міської  ради. Після завершення конкурсу розпочалася концертно-ігрова програма «Моя Україна, моя Батьківщина», яку підготували самодіяльні колективи МКУ «Палац культури», а саме:  чоловічий вокальний ансамбль (кер.Г.Васильєв) шоу-балет «Фортуна (кер.Р.Головенко) та вокально-хореографічний ансамбль «Ладушки» (кер.І.Бахмет), Народний шоу-балет «Вояж» (кер.Н.Рижкова)  та шоу- група «Нон-стоп» (О.Ханенко), Нарродний ансамбль танцю «Барвінок» (кер.К.Саєнко) та циркова студія «Кристал» (кер.О.Ляпаєв), солісти вокально- інструментального ансамбля (кер.О.Буров) Альбіна Голенач та Ольга Ткачьова. Українські вірші, пісні і танці, гумор та побажання,  вікторина та  розважальні ігри, саме  так пройшло у місті свято гідності і єднання.  

Україна живе у серці кожного українця. Любити, знати історію та звичаї своєї Батьківщини – це обов’язок усіх мешканців нашої країни.

 

Директор

МКУ «Палац культури»                                             Ганна Бережна


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1275
візитів всього: 581752