Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Розвиток Державного закладу «Луганський державний медичний університет» у м.Рубіжне
23 червня 2016 року 11:13

 

З метою виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 року № 595 "Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей" та з згідно до наказу МОЗ України від 21.11.2014 року № 875 «Про організацію діяльності Луганського державного медичного університету»  Державний заклад «Луганській державний медичний університет» (далі по тексту – Університет) було переведено на територію підконтрольну Україні за новою юридичною адресою: 93012, Україна, Луганська область, місто Рубіжне, вулиця Будівельників, будинок 32.

Відповідно до цих наказів, керівництву Університету було доручено спільно з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування вжити заходів щодо розміщення структурних підрозділів навчального закладу, використовуючи бази, будівлі та споруди інших закладів і установ.

Не зважаючи на бойові дії та зміну юридичної адреси, університет впевнено провадить наукову, навчальну та адміністративну діяльність, будує плани на майбутнє для подальшого розвитку. 

В даний час медичний університет має в своєму складі:
•     факультетів – 6 (лікувальна справа, педіатрія, стоматологія, факультет післядипломної освіти, фармацевтичний, іноземних студентів), відкрито підготовче відділення;
•    кафедр – 26;
•    загальна численність професорсько – педагогічного складу та персоналу – 198 осіб;
•     усього навчається: 623 студента, 252 курсанта, 2 докторанта, 18 аспірантів, 2 клінічних ординаторів, 18 магістрів, 1 пошукувач.
•     денної форми навчання – 916 осіб;
•     заочної форми навчання – 73 осіб.

Загальна кількість студентів станом на 2016 рік всіх форм навчання – 989 осіб, а з моменту переміщення з окупованого Луганська навчалося – 200 осіб. Розглядається питання щодо збільшення бюджетних місць з 120 до 300 для навчання  студентів на 2016 – 2017 навчальний рік. В університеті працює 208 осіб, з них 78 – мешканці м.Рубіжне.

За 2015 рік до міського бюджету перераховано податок з доходів фізичних осіб у сумі – 730 тис. грн.

Загальні затрати університету за оплату комунальних послуг - 272 060,93 грн.

Професорський склад університету планує надавати діагностичну і лікувальну допомогу мешканцям міста Рубіжне. Також, поліпшувати матеріально – технічну базу міської лікарні де розташовані клінічні бази Державного закладу «Луганський державний медичний університет».  
Одним із планів адміністрації університету у разі передачі будівлі за адресою: 93012, Україна, Луганська область, місто Рубіжне, вулиця Будівельників, будинок 32, є прагнення благоустроїти прилеглу до власної будівлі територію.

Під благоустроєм території розуміють її впорядкування – устрій тротуарів, під'їзних шляхів, клумб, газонів, зовнішнього освітлення, огородження території, посадку дерев, кущів тощо. 

Адміністрація університету бажає створити зручні, здорові й культурні умови життя для студентів, співробітників та мешканців міста.
Планується провести такі роботи:
•    обновлення фасаду будинку з заміною віконних конструкцій зі сторони  вул. Будівельників;
•    відновлення просілого або влаштування нового мостіння навкруги будівлі з метою охорони ґрунту під фундаментами від розмивання або перезволоження; 
•    відновлення або улаштування нових тротуарів;
•    відновлення або улаштування нових прибудинкових проїзних доріг;
•    озеленення прибудинкової території;
•    будівництво спортивних площадок (стадіон) біля будівлі;
•    улаштування декоративної паркану навколо будинку;
•    улаштування декоративної огорожі висотою до 1 м навколо площадок.
•    улаштування зовнішнього освітлення;
•    відведення території для паркування транспортного засобу, забезпечену освітленням та дорожньою розміткою.

На сьогоднішній день у занедбаному стані знаходиться стіна яка здержує зсування ґрунту між  будівлями ліцею та школою №10,  яку університет в першу чергу після обстеження на основі якого приведе в належний стан.

Об'єкти благоустрою будуть використовуватися відповідно до їх функціонального призначення для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людини на засадах їх раціонального використання та охорони з урахуванням вимог правил благоустрою території населених пунктів, місцевих правил забудови, інших вимог, передбачених законодавством.

Вбачаємо в подальшому впровадити новітні технології щодо забезпечення теплопостачання (перехід на тверде опалення), встановлення енергоощадного обладнання. У разі надання приміщень з прилеглою територією,  упорядкувати територію і ввести її в експлуатацію.
Університет візьме на себе виконання по утриманню будівель та прилеглих територій, які будуть передані в користування або власність Державному закладу «Луганський державний медичний університет».

Крім то розвиток університету також передбачає участь у фінансуванні робіт з покращення стану установ освіти міста.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1401
візитів всього: 581755