Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Семінар з правових питань щодо роз'яснення основних положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»
21 листопада 2011 року 15:37

 

З метою проведення антикорупційних запобіжних заходів і інформування посадових осіб про основні положення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», веденого в дію з 1 липня 2011 року,  21 листопада 2011 року у залі засідань Рубіжанської міської ради відбувся семінар з  правових питань щодо роз'яснення основних положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» з посадовими особами Рубіжанської міської ради й керівниками комунальних закладів (усього близько 100 осіб). Організатори -  Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області, Рубіжанська міська рада.

 Як показує практика, найбільш актуальною у суспільному житті  є проблема корупції влади. Питання  зменшення загального рівня корумпованості в області, усунення недоліків в організації профілактичної роботи є на сьогодні доволі нагальним. Профілактика  і боротьба з корупцією завжди була актуальною і набула  загальнодержавного значення. Корупція, як соціальне явище, продовжує існувати. Всі зусилля органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, прокуратури, служби безпеки і внутрішніх справ щодо попередження, виявлення і припинення корупційних проявів з боку осіб, уповноважених на виконання функцій держави, не приносять бажаного результату.

Управління державної служби Головдержслужби України в Луганській області, Рубіжанська міська рада займають єдину позицію щодо проведення запобіжних антикорупційних заходів.    У ході якого семінару учасники ознайомлені з основними положеннями Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», введеного в дію з 1 липня 2011 року, та отримали відповіді на поставлені питання.

Управління завжди готове надати методично-консультативну допомогу органам місцевого самоврядування, як із виїздом на місце так і за телефоном на «Пряму телефонну лінію» «Суспільство проти корупції» у другий  четвер щомісячно, 53-45-92, 58-25-25, 58-56-56. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів:
візитів сьогодні: 1181
візитів всього: 586458