Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
По сторінкам газети "Рубіжанські новини". На патрулювання вулиць нашого міста вийшли нові патрульні поліцейські
3 червня 2016 року 11:27

 

Як відомо, покращити життя українців можуть лише реформи у всіх сферах діяльності. Але реформувати все і одразу неможливо. Тому перебудову розпочали поетапно. У першу чергу під реформування потрапило МВС, перетворене в Національну поліцію України. 4 липня 2015 року Патрульна поліції розпочала свою роботу у Києві, у серпні цього ж року у Львові, потім в Одесі...

І ось нарешті 22 травня 2016 року 147 патрульних з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне присягнули на вірність українському народу.

Хто ж вони, нові патрульні поліцейські нашого регіону? Вік патрульних різноманітний, починаючи з 22 років і до 35. 60 % особового складу мають вищу освіту(бакалавр, спеціаліст, магістр). Деякі патрульні мають навіть 2 вищі освіти. Серед особового складу 22 учасники АТО, 20 % - жінки. На охорону громадського порядку щодобово заступає 18 екіпажів на 3 міста: Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне. 

Очолив управління патрульної поліції у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне лейтенант поліції Андрій Богуш. Новий головний патрульний родом зі Львівщини. Закінчив Львівську державну фінансову академію. Незважаючи на високу посаду, він людина молода, йому лише 28 років. 

Штат працівників майже повністю сформований та укомплектований кваліфікованими працівниками поліції. Єдиною вільною вакансією на цей час залишається вакансія водія вільного найму.

Ще однією відмінною рисою нового підрозділу є те, що патрульна поліція не підпорядковується Головному управлінню внутрішніх справ в Луганській області, а має вертикальне підпорядкування Департаменту патрульної поліції в м. Київ.
В обов’язки патрульної поліції входить: 
- цілодобове патрулювання вулиць, забезпечення громадської безпеки та публічного порядку;
- охорона та захист прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
- протидія злочинності;
- робота с громадськістю, попередження правопорушень;
- надання, в межах визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або інших надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

Але громадяни міст можуть звертатися до поліцейських за вирішенням будь-якого питання, особливо, коли людина стала жертвою грабіжника, хуліганів, коли стала свідком правопорушення або злочину, і навіть тоді, коли їй просто стало зле, набравши по телефону номер 102. Патрульна поліція працює виключно для людей.

Незважаючи на такий малий проміжок часу роботи патрульної поліції, нею вже розкрито два злочини – одна крадіжка і один грабіж.

Софія ЛАВРЕНЮК


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1401
візитів всього: 581755