Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Свято Останнього дзвоника в освітніх закладах Рубіжного
30 травня 2016 року 15:52

 

27 травня у школах міста Рубіжного і Рубіжанському ліцеї відбулися урочисті лінійки, присвячені святу Останнього дзвоника. Це довгоочікуване свято для кожного учня. Прикметами цього дня є дівчатка і хлопчики, які поспішають до школи з букетами квітів,  весела музика, повітряні кульки, що злітають у небо, урочистий настрій, дитячий сміх, радісне передчуття літнього відпочинку. Та особливо хвилюючий цей день для випускників, і веселий, і сумний одночасно.

Урочисто лунає Гімн України, починається свято.

З  напутніми словами і найкращими побажаннями до дітей, педагогів, батьків зверталися гості нашого міста Поліщук Елеонора  Андріївна, директор Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної Державної адміністрації, Іванчук Олександр Йосифович, директор Луганського координаційного центру здоров`я, Обаполенко Олена Володимирівна,  начальник управління освіти Рубіжанської міської ради, Негребецька Лариса Антонівна,  голова ради ветеранів,  Семиволос Валерій Миколайович, представник благодійного фонду «Кришталеве джерело», Черненко Світлана Олексіївна,  помічник народного депутата Юлія Яковича Іоффе, Романовський Олександр Олександрович і Куценко Світлана Юріївна, представники громадської організації «Моє місто – Рубіжне», депутати Рубіжанської міської ради, співробітники управління освіти і міського методичного кабінету, представники громадськості міста.

Вітаючи зі святом усіх присутніх, виступаючі  акцентували увагу на пріоритетних питаннях державної політики щодо всебічного розвитку молодого покоління, висловили  вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей та юнацтва - педагогам, батькам,  громаді - за самовіддане служіння дітям, за невтомну працю і постійний творчий пошук, за чуйність і щедрість сердець, зазначивши, що все це добро повернеться сторицею, бо діти і молодь - це майбутнє нашої України.

Підведено підсумки 2015-2016 навчального року, вручено грамоти відмінникам навчання, переможцям олімпіад і конкурсів, спортивних змагань. Слова вітання звучать від учителів, батьків. Лунають  пісні, кружляють пари у шкільному вальсі.

 Закінчився навчальний  рік... Промайне швидкоплинне літо і знову діти прийдуть до школи за знаннями, а випускники почнуть самостійне життя у великому світі – таке привабливе своєю незнаною далечиною. Тож побажаємо їм успіхів та вдачі, натхнення та терпіння, віри в людей та сонячної надії на краще. А найголовніше - палкої любові до життя, обраного шляху і нашої рідної України.
Шкільне подвір’я забуяло цвітом.
Яка чарівна і тривожна мить!
Для когось – вкотре,
Для випускників – востаннє
Шкільний дзвіночок радісно дзвенить!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1564
візитів всього: 585104