Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжне відвідав “ПОТЯГ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ «Труханівська Січ»
23 травня 2016 року 14:28

 

22 травня Рубіжне відвідав “ПОТЯГ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ «Труханівська Січ». Зустріч культурних діячів відбулась на залізничному вокзалі міста. В урочистій обстановці під супровід духового оркестру військових об’єднану команду волонтерів, освітян, журналістів, документалістів, митців, громадських діячів, військових у нашому місті зустрічали секретар міської ради Віктор Соловйов, заступник глави обласної державної адміністрації Роман Косинській, діти і мешканці міста.

Віктор Соловйов привітав гостей на рубіжанській землі і побажав плідної роботи в рамках запланованих культурних й творчих заходів. Заступник   глави облдержавної адміністрації передав вітання від глави Луганської обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза і подякував об’єднаній творчій команді волонтерів за їх ініціативу, спрямовану на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави.

Гостей зустрічали з хлібом і сіллю, всі разом співали Гімн України.

Протягом дня творчі і аматорські колективі працювали на двох площадках: одна – в РІПТі, а друга - в сквері (південна частина міста). В рамках Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» відбулися  різноманітні заходи: мистецькі акції, лекції, майстер-класи та фестивалі. 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1819
візитів всього: 585108