Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Пам’ять серця»
10 травня 2016 року 14:35

 

 

6 травня в актовій залі СШ № 2 відбувся концерт-реквієм «Пам’ять серця», присвячений Дню пам’яті та примирення в Україні, який підготували вихованці Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
    На заході були присутніми секретар міської ради Соловйов В. І., заступник міського голови  Сидоренкова Л. Р., начальник управління освіти Обаполенко О. В., ветерани, педагоги, старшокласники загальноосвітніх шкіл.
    В. І. Соловйов висловив представникам старшого покоління – ветеранам, учасникам трудового фронту, всім, хто вижив і вистояв у роки страшного лихоліття, слова великої пошани і вдячності. До  молодого покоління звернулася  В. М. Норченко, яка виступала від міської ради ветеранів. Вона розповіла про події тієї страшної війни, свідком яких довелось бути їй та членам її родини. Вклонилася ветеранам і побажала мирного неба учениця 10 класу спеціалізованої школи № 7 Савченко Євгенія.
    Теплу душевну атмосферу єднання людей різних поколінь створили концертні номери у виконанні Марини Колеснікової, вокального ансамблю «Камертон» (кер. Колесніков В. М.), танцювальних колективів Комплексу позашкільної роботи.
    З трепетом у серці і сльозами на очах зустріли глядачі портрети членів родин рубіжан, які віддали свої життя за свободу нашої Батьківщини від фашизму. Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
      Мільйонні втрати понесла Україна в роки тієї страшної війни. Ніколи не стихне біль у пам’яті народній. Святий обов’язок кожного з нащадків – берегти пам’ять заради найсвятішого – миру на землі.   

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1790
візитів всього: 585107