Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Українська дівчина і розумна, і красива
21 квітня 2016 року 15:35

 

Другий рік поспіль навесні Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді спільно з громадською організацією «Моє місто – Рубіжне»  організовує у місті дивовижне свято дівочої грації, неповторності "Українська дівчина і розумна, і красива". 

15 квітня в актовій залі СШ № 2 відбувся традиційний міський конкурс «Українська дівчина і розумна, і красива». Організатори конкурсу – Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді управління освіти. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 11 чарівних дівчат. Учасниці продемонстрували свої костюми, українські віночки, здебільшого виготовлені власноруч, та порадували глядачів неперевершеними талантами.

Звісно, кожна дівчина мріє про свій зоряний час. Тому усі конкурсантки ретельно готувалися до свого першого виходу («Візитна картка»). У довільній формі дівчата розповіли про свої захоплення та досягнення, а також продемонстрували національні костюми. До речі, до їх виготовлення доклали зусиль не лише самі учасниці, а й їхні матусі, бабусі та наставники-педагоги. Дівчата гармонійно підібрали прикраси, головні убори. І в цілому костюми свідчили про невмирущість українських традицій та спадковість поколінь.

Образ української дівчини неможливий без гарно уквітчаної голови. Віночок, сплетений з квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, — один з найдавніших українських символів.

Другий конкурс вразив своєю ніжністю, чистотою, ліричністю. Кожна з учасниць у дуже цікавій і оригінальній формі розповіла про створення  віночку та його функціональне призначення.

 А в третьому конкурсі на нас чекало справжнє кольє діамантів, і кожен неповторний і чарівний. І як справжні діаманти, наші красуні мають багатогранність талантів. Глядачі побачили народні  та сучасні танці, почули патріотичні та ліричні пісні. Дівчата продемонстрували свої акторські здібності, чудово декламували вірші та грали на фортепіано. Здивували наші красуні суддів і знанням іноземних мов: це виконання «Заповіту» Т.Шевченка польською мовою, пісні «Je T’aime» французькою.

Велике виховне значення мала присутність на святі музичного колективу «Веселка» КУ «Територіальний центр» (керівник Рогозіна Л.П.), який порадував запальними українськими піснями. Дуже приємними для учасниць і гостей свята стали музичні подарунки від Ірини Данько, Мілени Логачової, учениць СШ № 10, Дар’ї Нікітенко, студентки інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету.

Особливі слова подяки членам журі, людям, які завжди підтримують дитячу творчість, юних талантів та творчу ініціативу. Кожній з дівчат методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Левицька Л.С. вручила грамоти управління освіти за перемогу в тій чи іншій номінації. Світлана Куценко подарувала подарунки від громадської організації «Моє місто – Рубіжне» (керівник Сергій Власенко).

Окрема подяка меценатам – членам журі, які підготували конкурсанткам чудові подарунки: директору КУ "Територіальний центр" та депутату Рубіжанської міської ради В.В.Купцову, депутатам Рубіжанської міської ради Олекію Ємцю, Денису Денищенко, Денису Солодкому, фотографу Сергію Моргунову, приватному підприємцю Геннадію Долгодушеву, заступнику директора з виховної роботи ІХТ СУНУ Олександру Дубовому, вчителю історію СШ № 2 Дмитру Ємчуку.

Велика вдячність педагогм, батькам, які допомогли дівчатам у підготовці до конкурсу. Дякуємо за гостинність педагогічному колективу СШ № 2 та директору школи Ошнеку О.А., заступнику директора з виховної роботи Левандовській О.М., педагогу-організатору Кашубі І.Л.

Конкурс вкотре доводить, що наші дівчата найкращі. Ми сподіваємося, що це свято краси і розуму стане традиційним не лише в нашому місті, а й в регіоні. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 16
візитів сьогодні: 18161
візитів всього: 607284