Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулося друге засідання «круглого столу» за тематикою «Ефективний діалог влади, громади та бізнесу: обговорення шляхів вирішення проблем»
30 березня 2016 року 11:28

 

29 марта, в рамках грантового проекту «Луганськ об’єднується: платформа громадсько-державного діалогу» за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) у місті Рубіжне відбулося друге засідання «круглого столу» за тематикою «Ефективний діалог влади, громади та бізнесу: обговорення шляхів вирішення проблем»,  в якому прийняли участь представники громадських організацій, системи освіти, охорони здоров’я, культури, бізнесу і влади.

Під час «круглого столу» виконавчий директор Регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко представила учасникам презентацію напрацювань «круглих столів» в містах Сєвєродонецьк, Кремінна, Сватово та Старобільськ. За участі присутніх на «круглому столі» було продовжено виявлення і обговорення нових ініціатив для вирішення місцевих проблем та тих, що були висловлені під час попереднього «круглого столу» 25 березня 2016. Проектні ініціативи розглядалися за напрямками: проекти розвитку міста, проекти підвищення рівня знань, проекти направлені на розвиток комунікацій, проекти розвитку громадянського суспільства, проекти розвитку інформаційного простору.

За підсумками «круглого столу» учасникам було запропоновано опрацювати свої ініціативні пропозиції, до 10 квітня оформити відповідним чином та подати в Регіональне відділення Асоціації міст України для подальшої передачі грантодавцю з метою відбору і прийняття рішення щодо фінансування у вигляді міні-гранту.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1708
візитів всього: 585107