Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Золота медаль у виставці «Сучасні заклади освіти-2016»
22 березня 2016 року 09:14

 

17 – 19 березня 2016 року у Києві відбулася 7 Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016». Організатори виставки – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної Академії Педагогічних Наук України.

На виставці свій досвід представляли вищі, загальноосвітні, професійні, дошкільні та позашкільні навчальні заклади України та Європейських країн. Луганщина була представлена 82 закладами освіти. Підтримати та привітати учасників виставки прийшла заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик.

Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді вперше взяв участь у такій престижній виставці у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час». Дуже приємно, що заклад отримав гідну оцінку організаторів виставки: диплом і золоту медаль. Це заслужена нагорода всього педагогічного колективу Центру.

Під час роботи виставки Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти організував проведення круглого столу за темою «Партнерство – ресурс інноваційного розвитку навчального закладу» та семінару за темою «Культурно-освітній простір – місце діалогу та взаєморозуміння», де методист РМЦТКСЕУМ Хмельницька О.П. мала нагоду виступити з доповіддю «Партнерство – ресурс інноваційного розвитку сучасного позашкільного навчального закладу». Виступ викликав зацікавленість колег, присутніх на заході, і жваве обговорення теми.

Успішний виступ на Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» став можливим завдяки наполегливій та творчій праці колективу Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та партнерам, які завжди підтримують всі педагогічні новації закладу. Тож вітаємо колектив Центру із заслуженою нагородою і бажаємо подальших професійних успіхів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 11
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3134
візитів всього: 598845