Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В місті Рубіжне відзначили День Соборності України
25 січня 2016 року 14:53

 

Соборність України – одна з важливих тем історії для українського народу, який віками був позбавлений своєї власної державності. Для України, яка після закінчення Першої світової війни перебувала в епіцентрі геополітичного поділу світу, 22 січня 1919 року стало фактично початком нової ери у процесі формування нації. Акт возз’єднання  Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки став могутнім виявом волі українців до етнічної і територіальної консолідації, свідченням їх національної самоідентифікації.

День Соборності України є першим у низці свят загальнонаціонального масштабу, які відзначатиме наша держава у 2016 році. Це і 20-річчя Основного Закону — Конституції України, і 25-річчя прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України.

22 cічня,  в День Соборності України, в актовому залі школи №2 пройшов урочистий захід. В урочистостях взяли участь депутати, представники ради ветеранів, громадськість, студенти технікумів, старшокласники. На початку заходу всі присутні з почуттям гордості виконали Державний Гімн України.

З промовою до учасників звернулися секретар міської ради Віктор Соловйов, Благочинний Рубіжанського церковного округу Архімандрит Іоасаф, представник громади міста Рубіжне Олександр Плюта. У виступах звучала тема  соборності, єдності, свободи і незалежності  нашої держави, а також заклик до молоді  любити Батьківщину, поважати традиції та історію свого народу. Кожен із виступаючих вітав зі святом і бажав миру в України і злагоди в суспільстві.

Свої вірші, присвячені Україні, прочитала член громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга»»  Зоя Мірошниченко. Позицію молоді щодо єдності і цілісності України висловила  учениця 11 класу спеціалізованої школи № 2 Поліна Сухіна.

Окрасою свята стали вокальні, хореографічні, інструментальні номери підготовлені вихованцями дитячої школи мистецтв та міським палацом культури. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 10
візитів сьогодні: 8605
візитів всього: 602774