Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В місті триває робота щодо перейменування вулиць
21 січня 2016 року 09:59

 

 

14 січня відбулося засідання комісії з перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, інших об'єктів топоніміки міста Рубіжне, підприємств, установ, організацій, у яких використані імена осіб тоталітарного комуністичного режиму, на якому було проведено обговорення пропозицій, які надійшли до комісії в період із 16.10.2015 по 14.01.2016.

Розпорядженням міського голови від 11.01.2016 № 8 внесено зміни до складу комісії. Голової призначений  секретар міської ради Соловйов В. І.  Обговорення та голосування відбувалось за наступним порядком:
    Голова комісії, вголос зачитував пропозиції (тут) по кожній вулиці окремо, після цього члени комісії проводили обговорення та спільним рішенням, шляхом голосування за кожну пропозицію окремо затверджували нову назву. 

На підставі оприлюдненого на офіційному сайті інституту національної пам’яті списку осіб, які підпадають під дію закону України від 09.04.2015 №317-VIII “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” комісія вирішила внести зміни до переліку вулиць, провулків, проспектів, площ, інших об'єктів топоніміки міста Рубіжне, підприємств, установ, організацій, у яких використані імена осіб тоталітарного комуністичного режиму передбачених до перейменування, а саме вул. Ватутіна та провул. Ватутіна виключити із цього переліку, а вул. К. Маркса, провул. К. Маркса, вул. Енгельса, провул. Енгельса додати до цього переліку.

Комісія за період своєї роботи розглянула усі звернення та пропозиції та склала рекомендований перелік назв вулиць (додаток 1) які необхідно перейменувати відповідно до вимог Закону України від 09.04.2015 №317-VIII “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Комісія закінчила свою роботу, про що був складений акт (тут), протокол засідання (тут). Матеріали роботи комісії направлені міському голові для прийняття розпорядження, щодо перейменування вулиць міста, відповідно до Закону України від 09.04.2015 №317-VIII.
Інші документи роботи комісії:

- журнал реєстрації пропозицій

присутні члени комісії 

- голосування


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 23
переглядів: 13
візитів сьогодні: 8423
візитів всього: 602749