Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
29 лідерів громадської думки увійшли до нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації
29 грудня 2015 року 16:19

 

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Луганській облдержадміністрації відбулися у м. Сєвєродонецьку 26 грудня за участю керівництва області.

У рамках заходу були обрані робочі органи установчих зборів, затверджено Регламент їх проведення, заслухано звіт уповноваженого представника ініціативної групи про підготовку до установчих зборів, встановлено граничну чисельність членів громадської ради та обрано її склад.

Під час заходу було представлено всіх зареєстрованих на зборах учасників та відзначено, що заяви були подані від абсолютно різних інститутів громадянського суспільства. Більшість з них – від громадських організацій; 4 – від благодійних; 3 – від профспілкових; 1 – від релігійної.

Членами громадської ради при Луганській облдержадміністрації на 2016 – 2017 роки стали 29 представників громадськості.

Перший заступник голови облдержадміністрації Елизавета Пушко-Цибуляк зауважила, що кожен з присутніх у залі є експертом у своїй сфері, і не просто експертом, а лідером громадської думки, людиною, яка вміє працювати і знає, як досягати поставлених результатів, тому їх якості як лідерів дозволять донести проблеми, що стоять перед суспільством, до влади і запропонувати шляхи їх вирішення.

«Існування і функціонування громадської ради – це норма, визначена законодавством і необхідністю. Громадськість повинна тримати руку на пульсі суспільних настроїв, сигналізуючи про те, що робиться не так і як це виправити. Взаємодія влада – громадськість ніколи не припинялася. Сьогодні ви обираєте незалежну команду громадської ради, яка допоможе вирішувати нагальні потреби області, працюватиме для регіону, ретранслюючи інтереси громади» – зазначила Елизавета Михайлівна.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1588
візитів всього: 585104