Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Міський голова відвідав КНВК «Школу – дитячий садок» (№5)
3 грудня 2015 року 15:02

 

Сьогодні, 3 грудня міський голова Сергій Хортів та депутат Рубіжанської міської ради 7 скликання Денис Солодкий  відвідали КНВК «Школу – дитячий садок» (№5), де проходять ремонтні роботи. У цьому році КНВК «Школа – дитячий садок» взяли участь у Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй за Проектом «Відновлення соціальних послуг та налагодження миру в Донецькій та Луганській областях». Проект реалізується спільно з Міністерством регіонального розвитку і UNICEF у тісній співпраці з профільними Міністерствами та місцевими адміністраціями. Фінансується проект Урядом Японії.

Після  обстеження закладу, представники UNICEF вирішили реконструювати систему каналізації та зробити ремонт у шкільних туалетах, капітальний ремонт спортивної зали та ремонт покрівлі дитячого садочка. З 5 вересня поточного року розпочалися ремонтні роботи донецькою фірмою-підрядником «Династія», яка виграла тендер на ремонтні роботи. На сьогоднішній день у закладі вже зроблено капітальний ремонт спортивної зали, ремонт каналізаційної системи, відремонтовано туалети на ІІ поверсі, замінені вікна у класах.

Ремонті роботи в закладі ще тривають. Розпочалися роботи з реконструкції парадного входу, ремонт туалетів на І поверсі та покрівлі  дитячого садочка.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1722
візитів всього: 585107