Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Спартакіада держслужбовців
11 жовтня 2011 року 13:46

 

Впродовж 19-24 вересня п.р. у м. Алушта на території фізкультурно-спортивного комплексу «Спартак» проходила XIII Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Захід відбувався за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Національного агентства України з питань державної служби, Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та Центрального комітету профспілки працівників державних установ України.

Відкрив його Голова Національного агентства України з питань державної служби В'ячеслав Толкованов, який привітав учасників і організаторів заходу, а також передав привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова та Міністра освіти та науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.

У спортивних змаганнях взяли участь 27 команд державних службовців з усіх регіонів України. За результатами змагань команда державних службовців Луганщини посіла 14 місце у загальнокомандному заліку.

Урочисте закриття Спартакіади пройшло 24 вересня, в рамках якого її переможці та лауреати були нагороджені кубками, грамотами й медалями від організаторів заходу.

Серед найкращих спортсменів Луганщини - Євгенія Антонова -головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців Луганської обласної держадміністрації, яка отримала нагороду за друге місце у змаганнях з шахів серед жінок.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 4
візитів сьогодні: 991
візитів всього: 585051