Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Одесі відбулися щорічні Рішельєвські академічні читання
11 жовтня 2011 року 13:44

 

З 21 по 23 вересня у м. Одеса проходили щорічні Рішельєвські академічні читання на тему «Лідерство в державному управлінні».

Захід було організовано Національним агентством України з питань державної служби, Одеською обласною державною адміністрацією та обласною радою, Національним університетом «Одеська юридична академія» у співпраці з Національною академією наук України та Національною академією державного управління при Президентові України.

У вітальному слові Голова Нацдержслужби В'ячеслав Толкованов наголосив на актуальності обраної теми цьогорічних читань. Адже у контексті проголошених Президентом України Віктором Януковичем реформ саме лідерські якості державних службовців мають стати запорукою успішної реалізації програми Плану заходів Програми реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та Національного плану дій 2011 та подальших років. Голова Нацдержслужби акцентував на тому, що Президент України приділяє особливу увагу реформуванню органів державної влади, результатом якого має стати створення прозорої ефективної та відповідальної системи державного управління.

Відтак, пріоритетом Національного агентства з питань державної служби, утвореного Президентом України у липні цього року, є покращення якості кадрового потенціалу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування як найважливішого інтелектуального та професійного ресурсу втілення програми економічних реформ, ініційованої Главою держави. В'ячеслав Толкованов підкреслив, що лише високопрофесійні кадри можуть забезпечити динамічний соціально-економічний розвиток країни, її конкурентоспроможність на міжнародному рівні, ефективність державного управління в цілому.

Сприяти цьому покликана вітчизняна система підготовки кадрів для органів державної влади та місцевого самоврядування, яка на сучасному етапі має зосередити свої зусилля насамперед на формуванні нової парадигми професійного навчання. Саме її потрібно розглядати як інструмент досягнення високої функціональної спроможності людського потенціалу країни.

У цьому плані першочерговим завданням Нацдержслужби є формування пропозицій до державної програми розвитку управлінських кадрів -керівників лідерів державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, здатних самостійно приймати потрібні рішення та мотивувати людей, готових брати на себе відповідальність за розвиток країни. Адже побудова професійної державної служби та розвиток орієнтованого на результат державного управління вимагатиме вдосконалення підходів, які використовуються для залучення, відбору, навчання та розвитку керівників -лідерів у сфері державного управління.

Луганську область у заході представляли начальник Управління державної служби Головдержслужби України Олег Сидоренко, заступник керівника апарату Луганської ОДА Сергій Тихоновський, директор Луганського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державних установ та організацій Геннадій Чуніхін, заступник завідувача юридичного відділу Луганської обласної ради Володимир Вінюков, викладачі магістратур державного управління Віктор Філіпповський та Олег Перетяка.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 949
візитів всього: 585047