Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулась зустріч з творчою інтелігенцією міста
2 листопада 2015 року 14:01


 

31 жовтня  в Рубіжанській міській дитячій школі мистецтв відбулася зустріч з генеральним директором Національного музею ім. Т.Шевченка, лауреатом Державної премії ім. Т.Шевченка Дмитром Стусом, поетом Мирославом Лалюком, актором, учасником АТО Романом Семисалом, секретарем Луганської та Старобільської єпархії Української православної Церкви Київського Патріархату Протоієреєм Анатолієм Назаренком. Основною метою зустрічі були пропаганда серед населення Луганщини духовності, ствердження українських ідеалів і цінностей, проведення дискусії з представниками громадських організацій, творчої і освітньої інтелігенції.
 

Гості з Києва розповіли про те, що вони приїхали на Луганщину для того, щоб допомогти донести українську культуру до мешканців регіону.  Дмитро Стус  розповів про культурний проект – електронну бібліотеку 1576.ua, яка є найбільшою електронною бібліотекою та проект  1576.com.ua – інформаційний культурний простір, створений на базі бібліотеки 1576.ua.

В дарунок для бібліотек міста було передано  160 посібників літератури українських письменників  таких як Андрій Чайковський, Йосип Маковей, Мирослав Дочинець, Дмитро  Стус та ін.  

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 937
візитів всього: 586343