Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Місто Рубіжне готується до святкування Дня захисника України
8 жовтня 2015 року 11:45

 

В цьому році державне свято - День захисника України відзначатиметься вперше. День захисника України - це свято усіх, хто покликаний захищати свою  Батьківщину,  а  також  нагода  згадати  звитяги   предків,  які  своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність.

Місто Рубіжне теж готується до святкування Дня захисника України. На засіданні виконавчого комітету 6 жовтня був затверджений План заходів з підготовки і відзначення в місті Дня захисника України, відповідно до якого місцеві заходи розпочнуться з 9 жовтня.
09.10.2015  о 17.30 – в школі мистецтв лекція-концерт  «Ми  -  нащадки  козацького  роду» 
12.10.2015: в ЗШ № 3  спортивна програма «Козацькі розваги», в 13.30 – у міському музеї День відкритих дверей для військовослужбовців з переглядом експозицій  залу «Матеріали та фотографії свідчать…» (Рубіжне 2014-2015 рр. в зоні АТО»
13.10.2015 о 9.00 – за участю керівництва міста у військоматі урочистий захід, присвячений Дню захисника України
В цей же день: о.9.30.- на стадіоні «Хімік» фестиваль «День козацької слави»
                      о 14-00 і о 17-00 – у в/ч зустріч за участю керівництва міста з військовослужбовцями ЗСУ.  Святковий концерт, виступ поетів «Шануємо своїх героїв».

                   о 15-00 - траурна панахида та покладання квітів до пам'ятного знаку українським військовослужбовцям Новоград-Волинської 30-ї ОМБР, які загинули під час бойових дій 2014 року в м.Рубіжне (пам’ятний знак біля залізничного вокзалу)

14 жовтня в молитовних приміщеннях релігійних організацій пройдуть ранкові богослужбові служби - молебні за захисників України .

В школах міста учнівська молодь візьме участь у Всеукраїнській  акції «Напиши листа захиснику України».  У дитячих садочках і школах  для військовослужбовців ЗСУ будуть виготовлені сувеніри, обереги «Браслет нескорених», ляльки-мотанки, солодкі подарунки.  

До відома. Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806 з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості в Україні встановлено свято - День захисника України. 5 березня 2015 року Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому президентський законопроект, відповідно до якого цей день є вихідним.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1594
візитів всього: 585105