Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ІНФОРМУЄ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ. До тижня гендерної просвіти
28 вересня 2011 року 11:30

 

ХХІ століття. Вік мобільності, рішучості, радикальних змін. Все гостріше, актуальніше постає вирішення  питань, пов'язаних з гендерною рівністю.
 Цивілізований світ уже не просто говорить, а й активно закріпляє у своєму законодавстві принцип гендерного паритету — рівність прав, можливостей та обов'язків статей. Масова свідомість в Україні перебуває під впливом патріархальних стереотипів. Завданням нового століття — перейти від ілюзій патріархального мислення до нового космічного світогляду — гендерного  партнерства та співдружності.
     Законодавство декларує рівні стартові права і можливості для чоловіків і жінок, інша річ, що нерідко ці можливості декларуються, але не здійснюються на практиці...
 Значної актуальності набрала тема гендерної нерівності, що виявляється у сфері праці. Так, гендерні відмінності на робочому місці є досить значущими. Це можна бачити не тільки в структурі зайнятості, а й в межах однієї професії.
     Який же вихід з ситуації? Сумісна співпраця державної служби зайнятості і незайнятих громадян — шлях до успішного вирішення гендерних аспектів ринку праці.
 Рубіжанський центр зайнятості велику увагу приділяє гендерній просвіті. І це не тільки професійно проведені семінари й тренінги для незайнятого населення, а й робота з учнівською молоддю та їхніми батьками, круглі столи з роботодавцями.
     До обласного тижня гендерної просвіти, який проводився з 19 по 25 вересня 2011 року, спеціалістами ЦЗ було проведено низку заходів щодо гендерних перепон, які стоять на шляху до демократичного суспільства. 
     Мета цих заходів прозора: за ради досягнення гендерної рівності необхідно змінити свої погляди, своє стереотипне мислення, бути готовим до радикальних змін в своєї свідомості. Це надасть можливість інтегрувати найкращий творчий потенціал чоловіка і жінки та досягти вищої мети розвитку суспільства. Наше завдання на сьогодні — вийти за рамки стереотипів та знайти гармонійний консенсус.


Головний спеціаліст                                                                    
Рубіжанського міського
центру зайнятості                                                                   Білоус О.В.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 79
переглядів: 6
візитів сьогодні: 8863
візитів всього: 600451