Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ІНФОРМАЦІЯ Луганської обласної військово-цивільна адміністрації. На Луганщині розпочалася практична фаза з відводу танків та артилерії калібром до 100 мм
6 жовтня 2015 року 11:41

 

5 жовтня 2015 року у секторі «А» зони АТО розпочалася практична фаза щодо відведення танків та артилерії калібром менше 100 мм в рамках реалізації міжнародних мирних домовленостей. Два дні до цього танкісти та артилеристи готували техніку до переміщення, визначали місця, де вона буде розміщуватися (на відстані до 15 км від передових рубежів сил АТО) та організовували всебічну взаємодію (тилові питання, підвезення боєприпасів, зв’язок тощо).
   Так, з 5 жовтня протягом 41 доби по всій зоні АТО будуть переміщені у визначені райони танки Т-64 та Т-72, протитанкові гармати Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів та міномети 2Б-9 82-міліметрового калібру.
   Відвід озброєння відбуватиметься по черзі: спочатку сектор «А», а потім усі інші сектори - зі Сходу на Захід. При цьому для відведення визначених зразків озброєння та бронетехніки для сектору «А» надається до 14 діб з усіх 41.
   До речі, 5 жовтня відвід танків у секторі «А» розпочався майже синхронно в усіх танкових підрозділах. Командири батальйонів та рот після отримання відповідного сигналу зі штабу сектору «А» спланували основні та запасні маршрути висування бойових машин, а також передбачили протидиверсійні заходи на нових місцях зосередження.
    5 жовтня представники ЗМІ спостерігали за підготовкою та здійсненням маршу танкового підрозділу 24 окремої «залізної» механізованої бригади Збройних Сил України з одного з прифронтових містечок. Спочатку з танкових груп та взводів формувалася танкова рота, потім військова колонна здійснила марш пересічною місцевістю. На її шляху був наплавний міст, який наші воїни швидко подолали і попрямували далі на Північ.

 

За інформацією прес-офіцера сектора "А" зони АТО полковника Дмитра Горбунова


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1756
візитів всього: 585107