Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Допомога з Чернівців
25 вересня 2015 року 13:32

24 вересня 2015 року завдяки міському осередку громадської організації «Ніхто, крім нас» до міста прибула гуманітарна допомога для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У більше ніж 200 пакунках для рубіжанських дітей привезли художню літературу, науково-популярну, казки, пізнавальні енциклопедії та багато найменувань іншої літератури.

 Крім того, для дітей внутрішніх переселенців з окупованих територій, дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених та багатодітних родин та інших пільгових категорій привезли канцелярські товари: ручки, олівці, фломастери, кольоровий папір, пластилін, зошити, портфелі та багато іншого.

Дуже несподіваним та теплим подарунком стали пакунки, в яких для дітей надіслали фіточаї, зібрані в горах та на полонинах Чернівецької області.

Всі пакунки мають зворотну адресу, що свідчить про адресну допомогу, та висвітлюють широку географію Чернівецької області: від міст до районів та малесеньких сіл.

Управління освіти Рубіжанської міської ради висловлює щиру подяку всім небайдужим людям, а головне – дітям, які відгукнулися на ініціативу Чернівецького міського осередка громадської організації «Ніхто, крім нас» та допомогли сформувати цей вантаж. Дякуємо волонтерам цієї організації, які привезли до Рубіжного цю допомогу та разом з нею надію, що все в нашій країні буде гаразд.

 

 

Спеціалісти управління освіти                        Бурлуцька С.І.,   Бутенко О.О.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1783
візитів всього: 585107