Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ІНФОРМУЄ Рубіжанський міський центр зайнятості
23 вересня 2015 року 15:22

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ПРООН

21 вересня 2015 року для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Сєверодонецького кластеру в м. Кремінне відбулася презентація Навчальної програми ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей». Захід організовано Програмою розвитку ООН спільно з Луганським обласним центрами зайнятості в межах проектів «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО в Україні» та «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що фінансуються урядом Японії. Навчальна програма реалізується у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, Державною службою зайнятості та місцевими органами влади.

До презентації були залучені успішні підприємці регіону. Рубіжанських підприємців представляв Харебов Андрій Валентинович, неперевершений майстер реклами і поліграфічних послуг.

Андрій Валентинович поділився своїми секретами успіху, підтримав учасників Програми щодо їхнього вибору – стати підприємцем. Нагадав всім відомий постулат – найкращий роботодавець й твій бос – це ти сам. Тож не треба боятися, як відомо, Великому кораблю – Велике плавання, а тренера допоможуть представникам цільових груп впевнено керувати кораблем, підвищивши  рівень поінформованості про можливі види заняття підприємницькою діяльністю, інструменти й механізми розвитку бізнесу.

            Підтримала вибір учасників тренінгу Логвинчук В.Г., начальник відділу активної підтримки безробітних  Рубіжанського міського центру занятості. Вікторія Геннадіївна побажала всім присутнім впевненості, наполегливості в досягненні мети – стати підприємцем і працювати для відновлення економічного і соціального рівня Донбасу. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1610
візитів всього: 593452