Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День відкритих дверей в Рубіжанській дитячій школі мистецтв
23 вересня 2015 року 14:34

18.09.2015 в рамках святкування Дня родини відбувся День відкритих дверей у міській дитячий школі мистецтв. Директор школи Ганшина О.А. привітала гостей свята - учнів, батьків, викладачів та гостей. "Велика творча родина школи  радо приймає до себе понад 100 юних музикантів, художників та танцівників. В цьому році наша дружна сім'я налічує близько 600 дітей віком від 4 до 15 років. Привітаймо наших нових учнів! Побажаємо і учням, і викладачам творчої наснаги в новому навчальному році! "

Свято розпочали представники відділення образотворчого мистецтва. Вони провели конкурс малюнка на асфальті.  Свої роботи продемонстрували  майстри декоративно-прикладного мистецтва, провели майстер-класи. Потім святковий настрій подарували гостям учні відділення хореографії. Були виконані хореографічні композиції: "Карпатські візерунки", "Дощу не боїмось", "Красуні татарочки", "Самба". Учні та викладачі вокального та музичного відділень виконали твори сучасних авторів.

Наприкінці концерту директор школи привітала всіх присутніх зі святом і побажала здоров'я, добробуту, миру, злагоди та любові.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1814
візитів всього: 592211