Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Навчальний візит за програмою ПРООН
23 вересня 2015 року 11:29

У вересні 2015 року в рамках проекту ПРООН «Відновлення соціальних послуг і налагодження миру в Донецькій і Луганській областях» спеціалісти КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Рубіжанскьої міської ради» були запрошені до навчально-реабілітаційного центру «Джерело» м. Львова з метою підвищення професійного рівня фахівців установ та закладів, що працюють у сфері надання послуг для дітей та молоді з інвалідністю та їх сім’ям, ознайомлення з інноваційними моделями послуг, налагодження міжрегіональних  професійних зв’язків .

В ході навчального візиту спеціалісти Рубіжанського центру ознайомилися з програмами центру «Джерело», в інтерактивному спілкуванні презентували роботу свого центру.

Організатори та супровідники навчальної поїздки Наталія Скрипка, виконавчий директор ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» м. Київ та Ганна Кукуруза, президент БФ інститут раннього втручання м. Харків, провели семінар та презентували новітні технології з надання соціальних послуг, надали ґрунтовну методичну літературу з питань реабілітації, архітектурної доступності, конвенції ООН про права інвалідів, впровадження інклюзивного навчання та виховання дітей з вадами розвитку.

В подальшому спеціалісти Рубіжанського центру чекають на запрошення з інституту раннього втручання м. Харкова, про що було домовлено з супровідниками навчальної поїздки.

        

 Світлана Ткачова


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1600
візитів всього: 593452