Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День сім'ї. 35 років разом!
21 вересня 2015 року 15:38

19 вересня Рубіжне відсвяткувало ювілейний, 35-й День сім’ї . Свято розпочалось у сквері біля Рубіжанської міської ради виставкою народно-прикладного мистетства. На відкритті виставки секретар міської ради Мухтаров Дмитро Хайдарович традиційно привітав ювілярів міста з ювілейними датами подружнього життя.

Жителі міста прийняли участь у виставці домашніх улюбленців «Пес-шоу», що відбулась біля будівлі міської ради з 12 години.

О 14.00 гостей свята зустрічали казкові та мульятяшні герої. Театралізовано-ігрова програма  «Ожившие игрушки» дуже сподобалася не тільки дітям, а і дорослим.

З 15.00 розпочалися ряд заходів для дітей: виставка дитячої творчості «Живий світ», спортивні ігри та турніри, караоке для дітей, інтелектуальний Тір «PROмісто», майстер-класс «Мирна країна – єдина Україна», акварельна поляна «Аквагрім».

Також в цей час відбулись виставка-ярморок «Осень урожайная»  та концерт-перфоманс «Райдуга талантів», на якому близько 600 дитячих рук створили яскраву і казкову палітру райдуги талантів. 

В місті Рубіжне вперше відбулася рушникова хода – «Рушник єднання» - фінал Всеураїнської акції, яка розпочалась о 17.00 на перехресті вул. Миру та вул. Кірова. Глядачи мали можливість побачити понад 70 рушників з різних областей України. Рушникова хода пройшла центральної вулицею міста. Грандіозна акція є спільною ініціативною Рубіжанського Центру туризму і краєзнавства і громади міста Долина Івано-Франківської області.

Окрім названих подій, на фестивалі відбулися такі заходи: «Туристична естафета», вуличний фестиваль «Територія молоді», молодіжно-спортивна акція «Пліч-о-пліч».

Яскравою подією свята були «Богатирські забави». Стронгмени змагалися у різних конкурсах. У змаганнях богатирів перше місце зайняла команда Луганської області, а команда Рубіжного стала другою.

З ювілейним святом мешканців міста привітав секретар міської ради Дмитро Мухтаров. Особисто привітати рубіжан приїхав керівник  Луганської обласної військово-цивільної адміністрації  Георгій  Тука.

Закінчилось свято концертною програмою «Для вас, рубежане» та яскравим файер-шоу.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів:
візитів сьогодні: 1653
візитів всього: 593452