Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Міжнародний день пам'яті жертв фашизму цього року відзначається 13 вересня
14 вересня 2015 року 09:44

 

   З 1962 року було прийнято вважати кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам ’яті жертв фашизму. Цей день був визначений саме у вересні, тому що на цей місяць припадають дві пов ’язані з Другою світовою війною дати – день її початку і її повного завершення.
   День пам’яті жертв фашизму – це день, коли вшановуються десятки мільйонів людей, які загинули під час Другої світової війни. Це день поминання полеглих у боях солдатів, а ще більше – мирних людей різних національностей, які загинули під бомбами, від хвороб, голоду, холоду, у концтаборах.
   Немає та не могло бути країни, яка б виграла від правління нацистів чи фашистів, немає такого народу, який би збагатився матеріально або духовно в результаті їхнього володарювання.
   Найстрашніша ідеологія – та, яка робить людину винуватою від народження тільки за кров, яка тече в її жилах. Ідеологія нацизму принесла руйнування як тим, хто її вигодував, так і тим, хто їй протистояв. Сім десятиліть тому нацистську машину вдалося зупинити і знищити. Солдати різних національностей билися пліч-о-пліч і перемогли.

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів:
візитів сьогодні: 1600
візитів всього: 585105