Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Міністерстві інфраструктури України розглянуть пропозицію щодо розширення залізничної платформи в місті Кремінна для зручності людей, з обмеженими фізичними можливостями
28 липня 2015 року 09:41

 

З такою пропозицією виступила директор КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями» Тетяна Баранцова під час наради в Міністерстві інфраструктури України з питань доступності транспортно-дорожнього комплексу та галузі поштового зв’язку для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Нарада пройшла минулого тижня під головуванням Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, за участю Уповноваженого з прав людей з інвалідністю при Президенті України Валерія Сушкевича. Також в заході взяли участь представники Укрзалізниці, Управління експлутаційного утримання доріг та безпеки руху Укравтодору, дирекція з технічної політики УДППЗ «Укрпошта», ДП «Київпассервіс», Державіаслужби.

Громадськість представляли представники Національної Асамблеї інвалідів України в Луганській, Донецькій, Львівській, Запорожській, Сумській та Житомирських областях. Керівництво ВГО людей з інвалідністю «Група активної реабілітації», ВГО «Союз інвалідів - спинальників».
На порядок денний було винесено питання щодо державної політики у сфері доступності об’єктів інфраструктури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, шляхи її реалізації.

В свою чергу, Тетяна Баранцова внесла пропозицію розглянути залізничну платформу в м. Кремінна, якою користуються люди з інвалідністю.
Так, в Кремінній знаходиться спортивна база «Олімп», де займаються та мешкають паралімпійці, також в місті знаходиться школа–інтернат для дітей з інвалідністю, в місті розташовано багато людей з обмеженими фізичними можливостями, які мають статус вимушених переселенців.
– Проблемою є надзвичайно вузька платформа, на яку практично неможливо безпечно висадити людину з інвалідністю, а, тем більше, на візку. Зупинка триває 1 хвилину! що практично позбавляє людину можливості вийти з потягу без проблем, - підкреслила Тетяна Баранцова.

Прохання в тому, щоб розширити платформу в місті для безпечного користування послугами залізниці людям з інвалідністю та іншим маломобільним громадян, а також додати додатковий часу при зупинці потягу.

Дана пропозиція отримала розуміння та була внесена в протокол наради.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 973
візитів всього: 586353