Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Луганщину відвідав Голова ДСНС України
22 липня 2015 року 08:31

 

З  робочим візитом 17 липня Луганську область відвідав Голова ДСНС України Микола Чечоткін. У рамках візиту він зустрівся з першим заступником керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Михайлом Пухтаєвичем та обговорив з ним питання діяльності підвідомчого йому підрозділу на території області. 
Під час брифінгу у прес-центрі Михайло Георгійович відзначив, що на Луганщині ДСНС довелося відновлювати практично з нуля. 
«Після захоплення частини території на Луганщині залишилося менше
10 % особового складу. Керівний склад був майже неукомплектований. 38 одиниць техніки було знищено внаслідок проведення бойових дій. За цей короткий проміжок часу, за рік, вдалося сформувати повноцінну службу», – сказав перший заступник керівника Луганської обласної ВЦА.
«За весь період проведення антитерористичної операції до виконання завдань у зоні АТО залучалося 2 тис. 454 особи рядового і начальницького складу, працівників ДСНС України, з яких вже отримали статус учасника бойових дій – 337 особи. Мені дуже приємно, що, працюючи в цих умовах, вони не саботували роботу, не робили негативних флешмобів про те, кому і в яких умовах доводилося працювати», – відзначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін. 
У рамках робочої поїздки міністр також зустрівся з особовим складом підрозділів ДСНС у Луганській області та нагородив їх відомчими відзнаками.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 29
переглядів: 8
візитів сьогодні: 8366
візитів всього: 602742