Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В регіоні відзначили молодих та перспективних луганчан.
26 червня 2015 року 15:57
 

25 червня, в обласній військово-цивільній адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Молода людина Луганщини-2015», присвячена Дню молоді.

Привітали учасників заходу керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль, заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик та начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Антон Волохов.

Відкриваючи урочисту церемонію нагородження Геннадій Москаль подякував всім учасникам конкурсу, привітав їх з наступаючим Днем молоді та зазначив, що обласна влада завжди підтримувала та буде підтримувати молодих та перспективних луганчан у їх починаннях. 

Так, нагороду з рук глави регіону отримали дев’ять перспективних молодих людей області, четверо з яких - представники м. Рубіжне.

  «Відкриттям року в галузі спорту» стала срібна призерка чемпіонату Світу з класичного пауерліфтингу, майстер спорту України Дар'я Кузьміна.

За досягнення у професійній діяльності в номінації «Молодий журналіст року» перемогу здобула Катерина Яценко.

В номінації «Молодий громадський діяч року» відзначено Дениса Денищенко, радника губернатора Луганської області, який організовує співпрацю між Луганською обласною військово-цивільної адміністрацією та громадськими організаціями, а також політичними партіями.

У номінації «Молодий волонтер року» перемогла Юлія Носарєва, яка у 2014 році стала організатором спілки з допомоги військовим в Луганській області.

Нагадаємо, обласний конкурс «Молода людина Луганщини» проводиться Луганським обласним центром підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень вже восьмий рік поспіль, з метою підтримки та визнання найбільш соціально-вагомих і громадсько-корисних досягнень молоді. Участь в ньому можуть взяти всі бажаючі луганчани, віком від 18 до 35 років. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 3
візитів сьогодні: 1369
візитів всього: 581754